Sizde iz bırakan filmler var mı arkadaşlar?

Mesela ben umut filminden etkilenmiştim.Bir baba ve oğlunu anlatıyor...Gerçekten insanı etkiliyor bazı filmler.. Peki sizin İzleyipte gerçekten etkilendiğiniz filmlerr hangileri?

Güncellemeler:
Bide kara köpekler havlarken var...
+++

0|0
19|12

En İyi Kız Görüşü

• Paskalya öncesi perşembe adlı bir film.

Adam bir kadın kızını öldürüyor. Hapse giriyor ve kimseyle konuşmuyor. Psikolg vs. geliyor. Yavaş yavaş prikolog kıza aşık oluyor. Kızda onu sevmeye başlıyor. Ona özel yemek yapıyor, gökyüzü fotoğrafı vs. çekip getiriyor. Birgün aile için problem yaşadığı için hapishaneye birkaç gün gidemiyor. Öğreniyor ki adma idam edilecek.

Hüzünlü bir filmdi. Ağlamamak imkansız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• 0|1
    0|0
  • Yapay Zeka, Zenne, Mor Yıllar, Lorenzo'nun Yağı, Bebekler iz bırakan filmlerdendir.
    Into The West izlediğim en güzel diziydi

0|0
    0|0
  • zenne

1|0
    0|0
  • p.s. ı love you aşk tesadüfleri sever kız kardeşimin hikayesi seven pound daha birçok film sayabilirim ama şu an aklıma gelmiyor.

0|0
    0|0
  • the godfather 1-2-3

2|0
    0|0
  • Genelde dram filmleri insanı daha çok etkiler. Beni etkileyenler: Umudunu Kaybetme, Hayat Güzeldir

1|0
    0|0
  • benim adım Sam ..Genc bir baba fakat zeka düzeyi 7 yaşında ve bi kızı var kızıı 7 yaşına qelene kadar bi sorun yok cünkü anlaşablyorlar fakat kız qelişmeye başlyor su bu babası sorduqu sorulara cevap veremiyor vs. dramatk bi film çok etkinlenmşdm

0|1
    0|0
    • çok teşekkürler böyle film arıyordum zor şeylere karşı aile bağlarını dimdik tutma acaba başka var mı böyle bildiğin film?

• Titanic, Babam ve Oğlum.

0|1
    0|0
  • Var kayıp balık nemo

0|0
    0|0
  • Bin Jip (boş ev) çok duygusal...
    More than blue (hüzünden öte) adam sevdiği kızı kanser old. için başka adamla evlendiriyor. kesin izleyin bunu.. aşk a bakış açınız değişir. çok güzeldii <3

0|0
    0|0
  • Kızım olmadan asla

0|0
    0|0
  • İçimdeki Yangın. Çok şaşırtıcı bir filmdi. Unutmak mümkün değil.

0|1
    0|0
  • YEŞİL YOL -AVATAR-TİTANİC

0|0
    0|0
  • tabikide vardır..

0|0
    0|0
  • kalmadı iz miz

0|0
    0|0
  • forrest gump beni cok etkilemisti...

0|0
    0|0
    • shawshank redemption da aynı yıl cekılmıstı ve forrest gump tum oscarları aldı o sene...

ama sımdı sıralamaya bakarsan esaretın bedelı en guzel yapıt...fılm gec de olsa hak ettıgı yerde:)

• runnn forrestt ruunn...! number one :))

• bunlar gerilim adrenalın patlaması.96 saat. wanted. ama korku diyosan yüksek tansiyonu tek geçerim

0|0
    0|0
  • titanik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• inception,titanic,

0|0
    0|0
  • 3 İdiots

0|0
    0|0
  • snatch,revolver:D

0|0
    0|0
  • sorayayı taşlamak ;)

0|0
    0|0
  • An American Crime filmi fenaydı :((88

0|0
    0|0
  • Prison Break.

0|0
    0|0
  • Lost dizisinin dizi finalini izledikten sonra dizi izlemeye tövbe ettim :)

0|0
    0|0
  • geniş aileeeeeeee

0|0
    0|0
  • ilizyondan etkilenilmez.

0|0
    0|0
  • hachico a dog's story

0|0
    0|0
  • kasımda aşk başkadır. akıl oyunları, esaretin bedeli, forrest gump