Müzik zevkimi henüz ben bile anlayamadım, aranızda var mı benim gibi?

Şarkılara dinledikçe aşık olan bir insanım. Fakat hiç beğenmeyecegimi düşündüğüm şeyleri aşırı beğendiğim oluyor. Shakirasından tut müzik zevkim norm endere bile dönüşebiliyor. Türküleri de çok severim mesela. Örneğin Altan Civelek-Atun beni denizlere. Sonra kıvırcık ali- bir selam sal. Hani şu çağımızın asilerini dinlemiyorum tabiki ' asi style' mıydı? ama Diyar palanın-şerefszi şarkısındaki sözlerin hayatımdaki bazı ınsanlara cuk oturdugunu dusundugumden zevkle dınlıyorum. Türkçe popta cok severim, örneğin şu sıralar Berksan-Duman. Yani bana ne tür müzik seversin dediklerinde verecek bir cevabım olmadığı gibi bazen hiç dinlemediğim tarzları da sevmeye başlıyorum. var mı Böyle olanınız? Ayrıca bazen nedense dinlediğim müzikten çekindiğim oluyor. Hoş bir durum değil elbet, yaptıgım yanlış. Ama bunu da yaşadığımı söyleyebilirim

Güncellemeler:
Bu arada sormuşken, sevdiğiniz bir kaç parçanın ismini de yazarsanız mutlu olurum.

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence en doğrusunu yapıyorsun çünkü bende öyle yapıyorum benim yaptığım birşeyin yanlışlığı tartışılamaz Tupacdan Azer bülbüle Selahattin özdemirden micheal jacksona kadar giden yoldaki tüm müzikleri dinlerim hiç ayırt etmem hepsi benim cancağızlarım
    http://www.youtube.com/watch?v=WEvmdnoi_i0

1|0
    0|0
  • çok yönlüsün iyi bir özellik bence. kendini bir kalıba sokup hep aynı şeyi yapmak sıkıcı olur zaten. ben hiç rep dinlemem diyordum, geçenlerde bir çocuk youtube tan kendi yaptığı bir müziği gönderdi illaki dinle dedi. ben de üzülmesin diye dinledim. bana çok tuhaf geldi ama yinede hoşuma gitti:) hala arada bir dinlerim. link veremiyorum ama ''süheyl-mutluluklar'' yazdığında youtub tan dinleyebilirsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bende kendimi çözemedim hergün alakasız alakasız şarkılar dinliyorum hangi müzik türünü seviyon desen onuda bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Kulağa hoş gelen her türlü müziği dinle, illa rapci, rockcı şuncu buncu olmak zorunda değilsin, tadını öıkar müziklerin, gerisi boş ;)

1|0
    0|0
  • Birçok müzik türü dinlediğim için ayırt etme duyusunda bulunmuyorum, türkçe rap hariç :D

1|0
    0|0
  • her şeye açıksın böyle devam et belirli yerde takılı kalma senin gibi insandan zarar gelmez :D

0|0
    0|0
  • yok kanka sen teksin

0|0
    0|0
  • aynı bu durumdayım 5 gündür sardığım bir müzik türü var ne olduğu hakkında benim bile fikrim yok adını bile bilmiyorum örnek olarak mr probz-waves naxxos-neworleans

0|0
    0|0
  • İyi farklı türlerde ekle bunlara grunge ve metal de dene bakalım (Hadi bakalım kagası karışık biri buldum bir grunge sever kazandırıcam buraya)
    Nirvana
    Alice in chains
    Peael jam
    Favorilerimdir grunge de

0|0
    0|0
    • Nirvana deme bana :) smells like teen spirit. teşekkürler:)

• :) diğerlerine de bakacagım

• Aceleci bizde analmıyoz ingilizce
      Lara alice im chains in thwm bones una pearl jam in sirens ime bakmadan karar verme biliyoraun bir çok şarkıları luyor gepsi güzel olmuyor elbet.
      Bu arada nirvana sappy nib çevirisini çok seviyorum.

• Bendede öyle kulagima hos gelen her tarzda muzigi dinlerim.
    İstisna 'arabesk rap' :))

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir durum.

0|0
    0|0
  • Sanirim Terazi burcusunuz.
    Tarziniz bnmle ayniymis bunu farkettim :))

0|0
    0|0
  • ben kulağıma hoş geleni dinliyorum Raptan nefret ederim :))

0|0
    0|0
  • Sarhosken mi dinliosun?

0|0
    0|0
  • ben ful ilahi dinlerim bacım

0|0
    0|0
  • bende öyleyim alayını dinliyorum arabesk rap HARİÇÇÇÇ

0|0
    0|0
  • Oha aradığım kadını buldum! diyebilmem için kimsede görmediğim bir özellik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende sen gibiyim ya her tarzdan sevdiğim dolu şarkı var. Amatörlere bile bayılıyorum :D zaten tek bir müzik zevkiyle gitmek saçma. Diğer güzel hayran olunacak şarkıları duyamıyosun bile :D mesela benim şu ara en sevdiğim ezo 'nun sana git diyemem şarkısı :D

1|0
    0|0
  • aynen :D

1|0
    0|0
  • Bu o kdar ciddiye alnacak bir şey değil. Sorulduğunda her tarz de bende öyleyim. Ama rap ağılrıklı bende. Türkçe pop dinlemem. Hayatım rap tir ama. Ama yabancıda dinlerim yabancı pop mesela.

0|0
    0|0
    • Hayatımı etkilediğinden sormadım ki zaten:) merak canım

• Yakın arkadaşımda aynen senin gibi düşünüyor

• Ee iyimiş :D

• Aynen bende boyleyim ruh halime bağlı oluyo dinlediğim şarkılar

1|0
    0|0
  • bende öyleyim en sevdiğim şarkı seda tripkolic-nasıl bir şeytanmışsın

0|0
    0|0
  • Benimde öyle ruh halime göre değişiyor.

0|0
    1|0
Yükleniyor...