Dizi acligi yasiyorum acil yardim?

How i met your mother, friends, my name is earl, the big bang theory, scrubs ve two and a half men disinda saglam dizi onerisi olan var mi?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Seyrettiğiniz diziler ecnebilerin deyişiyle sit-com veya hafif ve eğlenceli diziler.

O alanda fazla seyrettiğim dizi yok. Two And A Half Men benim de takip ettiğim bir dizi. Yine bu tarzda olan Modern Family isimli diziyi tavsiye edebilirim. İnce espriler ile dolu bir dizi. Özellikle 4. sezona doğru gittikçe komik oluyor.
    Belki 30 Rock yine aynı şekilde sizi cezbedebilir. Tina Fey ve ekibi Amerikada çok sevildiler.

Macera türü ve başka çeşitlerde dizilere ilgi göstermeyeceğinizi tahmin ederek bu kategorilerden dizileri belirtmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Game Of Thrones
    The Walking Dead
    Dexter
    Hannibal
    Penny Dreadful
    Mad Men
    Da Vinci's Demons
    Falling Skies
    Nip / Tuck
    Spartacus serisi
    Rome
    Ve sadece üç bölümden oluşan Unsere Mütter Unsere Vater

1|0
    0|0
  • İzlediğim Yabancı diziler Dexter, Breaking Bad, Sherlock, The Mentalist, Prison Break, Lost, Spartacus, Terminator, Intelligence, Arrow, Apartment 23, Mom, Baby Daddy, Shameless, Hemlock Grove, Game of Thrones, 24

1|0
    0|0
  • Aksiyon seversen Strike Back'i kesinlikle kaçırma. Her bölümü aksiyon filmi gibidir, ikinci sezonda bir çeker daha da bırakamazsın zaten. Beni sağlam çekti çevirmeye başladım, her bölümü 3 defa izliyorum yine kesmiyor :D Gizem falan seversen The Lost Room ile başla. 6 bölümlük mini dizidir ama 666 sezonluk dizileri cebinden çıkarır :)

1|0
    0|0
  • oo hepsini bitirdiysen helal valla :) izlediğin dizilerin türü aynı hep... ama farklı izlersen Tv tarihinin belki de gelmiş geçmiş en iyi dizisi Breaking Bad'i izlemeni öneririm. Ha olmadı Sherlock da iyi baya.

1|0
    0|0
  • The walking dead
    Supernatural

1|0
    0|0
  • Saglam sizi ariosan Game of thrones /Breaking bad iyidir. GOT daha kaliteli bir yapimdir BB ye gore. Oyle eglence olsun ucuk kacik olsun diosan misfits izle favorilerimdendir oda

1|0
    0|0
    • Game of thrones bayiyo bir sure sonra ya sagol yine de

• game of thrones`a baslamamis olman buyuk talihsizlik. modern cabin en onemli dizisi konumunda su anda.

1|0
    0|0
  • Penny Dreadful, Under the Dome, Arrow, The Blacklist, The Tomorrow People, Breaking Bad, Vikings, Spartacus

1|0
    0|0
  • Legend of The Seeker, Merlin, Doctor Who ama seninkiler daha çok sosyal içerikli bunlar bilimkurgu efsane mistik filan İkisi aynı ingiliz disizi ama

1|0
    0|0
    • Merlini bitirdim doctor'u yarida biraktim tesekkurler :))

• Ağustosta 8. sezon başlıyo diye hatırlıyorum yeni doktorumuzla o zamana kadar bitir bütün bölümleri ödev sana :D hatta 1963 ten başla günümüze kadar gel o kadar rekorlar kitabına girmiş eski dizi

• the oz var 7-8 sene öncesiniden felaket bir dizi. ama kaldırabilir misin bilmem

1|0
    0|0
  • seinfeld i seyretmemişsen hepsini boşa seyretmişsin.

1|0
    0|0
  • Spartacus

1|1
    0|0
  • kurtlar vadisi demicem tabiki.. ama the walking dead iyidir

1|0
    0|0
  • 2 broke girls e başla

1|0
    0|0
  • Black Sails 8 bölüm 888 macera (Korsan Filmi)

1|0
    0|0
  • game of therones. khaleesi var orda işte ben ona aşığım :D

1|0
    0|0
  • var kurtlar vadisi izle ilk 97 bölümü

1|0
    0|0
  • Sherlock bir izle bidaha izlersin

1|0
    0|0
  • spartacus u izlemelisin bence

1|0
    0|0
  • Herkese aynı şeyi öneriyorum game of thrones herkesi game of thrones cu yapocam sitedeki

1|0
    0|0
  • spartacus

1|0
    0|0
  • The walking dead :)

1|0
    0|0
  • Prison Break izlememiş biri hiç dizi izlememiş demektir. Ondan sonra sırasıyla Person of interest, Spartacus, Game of Thrones, Breaking Bad, Fringe, Lost ve tabi ki Dexter :) Hapishaneli dizi falan diyip ön yargılı davrandım yıllarca sonra bir kaç bölüm sabredip izledikten sonra hayat felsefemi bile etkiledi Prison Break. Game of Thrones'a başlamak biraz zor. İlk bir kaç bölüm yavaş ilerliyor diye kalitesiz dizi sanıyor insan, ama kendini zorlayıp ilk 3 bölümü bitirdin mi bir bölüm daha diyerek günlerce uykusuz gezmene neden olur. Spartacus dizisi zaten akıcı. Zevklere saygı duyarım ama senin izlediğin diziler bu saydıklarımın yanında gerçekten eksik kalıyor. En son yine dizi açlığın tutarsa bu saydıklarımı izledikten sonra The Walking Dead izle. Saydığım diziler tarz olarak birbirlerinden farklı ama alanlarında zirvedeler.

0|0
    0|0
    • Tamamdir cok tesekkur ederim goz aticam :)

• Anladim cok sagolun tekrar

• Sen de sağol iyi seyirler dilerim.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...