Dünkü izlenimlerim. Peki ya sizin?

Dün otobüsten indim.Yolda yürüyorum,iki tane çinli.Ellerinde sigara,bir an kendimi Hong kong sokaklarda hissettim.Akşam karanlığı çökmüş.Uyuşturucu ve mafya mekanı diye.

Tabi biraz yürüdükten sonra güneşin çekinip battığı birisi vardı.Gözünde akşamın hafif karanlığı,gözünde güneş gözlükleri ve sol cebi cepte.

Heyyt koçum dedim.Gene memleket gibisi var mı dedim :))

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• saat 18:10 du çıktım servise bindim 18:30 evdeydim sofra kur,kaldır mutfağı toparla çay koy millete servis et biraz bilgisyarda takıl (bu arada kuzey güney gene güme gitti seyredemedim)

yatağa girmem sanırım gece 1'di,kendimi hongkongda değilde köle isaura gibi hissetim

al sana izlenim :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• londra da yasiyorum. ne zaman sabahin ilk gunesi odama yansitiyip , havanin sicakligini ve camimda hafif acik olup disardaki tesadufen cocuklarin oyun oynamasini duyunca aklima geliyor istanbul sokaklari

0|1
    0|0
  • eve gıdıyordum mezarlıgın ıcınde opusuyolardı herkes goruyo umurlarında degıl.allah sabırlıklar versın.sabah ıse gelıyordum bı oglan kıza tokat attı kız gerı oglanıon boynuna sarıldı.herkes karaktersız ne dıyım boyle ıste

0|1
    0|0
  • Hiç anlaşamadığım abim 2 gün önce beni çok fena sinir etmişti neyse ogün bugündür ben sinir ediyorum dün birşeyler söyledim çok sinirlendi artık evi bırakıp gideceğini söyledi annemde dün akşamdan beri dıır dıır susmuyor .. yalan hepsi gitmicek sadece annemi bana karşı kullanıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• akşam ışıklarda yeşil yandı gitsene diye korna çalan bir vatandaşa öndeki araçtan bir kaç dengesiz inip pata kütü yermisin yemezmisin zor ayırdık :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...