Bugün izlediğim bir hint filmindeki sahne beni çok etkiledi? sizce de güzel mi? bir okur musunuz?

Filmin Türkçe adı " Benim adım Khan" . Bir Hint filmi. Belki izleyenler vardır. bir sahnede şöyle bir olay geçiyor ; Budist Hintlilerin dalga geçtiği Müslüman bir hintli çocuk eve ağlayarak geliyor ve annesine onların çok kötü ve acımasız olduklarını söylüyor. Bunun üzerine annesi bir kağıda 2 tane çocuk resmi çiziyor , birisi kendi oğlu , diğeri de elinde sopa olan ve oğlunu dövmek isteyn başka biri. diğer sayfaya yine iki çocuk çiziyor. biri yine kendi oğlu, diğeri elinde şeker olan ve onu oğluna uzatan diğer çocuk. oğluna soruyor " bunlardan hangisi yahudi , hangisi müslüman görünüyor" oğlu cevap veriyor , ikisi de aynı görünüyor bilmiyorum. annesi bu sefer " peki hangisi iyi insan " diye soruyor. elinde şeker olan diyor çocuk. ve sonuç olarak annesi oğluna şunları söylüyor: gördün mü bak ! hangisinin müslüman olduğunu anlayamadın. ama iyi olanın hangisi olduğunu anladın. o yahudi ya da müslüman , bilmiyoruz. ama iyi birisi. bu durumda ırkların ne önemi var,? insanlar sadece ikiye ayrılır. iyi insanlar ve kötü insanlar.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sahnesinde kız "Khan biliyor musun" diye söze başlıyor, Khan ın cevabı benim çok hoşuma gitti:
    "Öğreneceğim."
    İyi ve kötü insanlar sahnesi gerçekten çok güzeldi. Keşke diğer filmleri de türkçe dublaj yapılsa da herkes izlese.
    Her şeye rağmen Hindistan mutlu bir ülke. Çok ilginç bir durum.

0|0
    0|0
    • alt yazı da olur, zararı yok. :) keşke bütün filmler bu kadar iyi olsa. Kim ne derse desin, Hintliler film ve yazılım sektöründe müthişler.

• alt yazı da olur katılıyorum da herkes alt yazı izleyemiyor malum :))

Erkekler Ne Diyor 5

• o filmi ben de izledim güzeldi ve çok güzel bir senaryosu vardı. ders veren favori filmlerim arasına girdi
    toplum içi ilişkilerin doğru yönünü en güzel şekilde yansıtacak bir filmdi kısaca kank

0|0
    0|0
  • O filmi izleyeli yıllar oluyor favorilerimdendir izlemeyenler varsa kesinlikle izlemeli!

Günümüz durumunu o kadar güzel anlatıyor ki.

0|0
    0|0
    • En güzel sahnelerinden birisi kadına sana görmediğin bir yer gösterirsem deyip evlenme teklifini kabul ettirmesi :)

Finalde gayet başarılı ve güzeldi.

• evet çok hoştu :)

• Mehnaz bitki ürünleri :)))) Bunları almayın bunların son kullanma tarihleri bitmek üzere :O

• 9 defa izledim.

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmışın :D okumaktansa filmi izlemeyi tercih ediyorum :D

0|0
    0|0
  • 2 gun once izledim bn onu guzel flim muslumanlarin terörist olmadigini ispatlamaya caliso

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok güzel bir film bayağı oldu izleyeli

0|0
    0|0
  • Bu filmin hemen ardından her çocuk özeldiri izlemiştim, onu da izlemelisin izlemediysen :)

0|0
    0|0
  • tek begendiğim film harika
    iyi insan , kötü insan..

0|0
    0|0
  • Çok guzel filmdi ^.^

0|0
    0|0
Yükleniyor...