İnce askılı erkek atleti nereden alınır?

Arkadaşlar ince askılı erkek atletlerinden almak istiyorum. Fakat hiçbiryerde bulamıyorum. Bildiğiniz yer var mı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar Ankara olacak ama...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• h&m mağazalarında pirinç kadar çoklar her rengide var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ankara da pazar yok mu pazarlarda bulunur. Bulamazsan istanbul da tanıdığın vardır mutlaka , söyle yeşildirek ten alsın göndersin sana yeşil direk te hem kaliteli hem güzel atletler var. eşim öğretmen olduğu için gömlek içine mecbur giyiyor ben ordan alıyorum :)))

0|0
    0|0
    • arkadaşım bulamadım valla.internetten alayım dedim i.nenin biri çarptı da üstelik

• yaaa .. yokmu hiç tanıdığın istanbuldan göndersin sana. Ankara nasıl bir yer bilmiyorum ama genelde her ilde binbir çeşit türünde mağazalar olur bu mağazalarda hırdavattan çeyizlik eşyaya mefruşattan iç çamaşırına her türlü ürün olur ucuzlukçu olarak da geçiyor adı oralarada bak

Erkekler Ne Diyor 8

• ince askılı erkek atleti mi:)

hani şu böörüne kadar inen ve gömleğin içinde tiksinç görünenlerden mi..

lan koraya gir envai çeşidi var.

ama alma..

gözünü sevem alma...

0|1
    0|0
  • Compedan da yoksa hiç bir yerde yoktur. Bu arada ince askılı erkek atletini de ilk defa duydum...

0|0
    0|0
  • Dediğin şey bildiğimz atlet ise Tandoğan pazarına git almayanı dövüyorlar.. Yada normal iç giyim satan mağazalarda da var..

0|0
    0|0
  • google görsellerden :)

0|0
    0|0
  • bu ince askılı dediğin normal beyaz atlet mi? anlamadım tam ne istedini ama normal atlet diyorsan heryerde vardır yaww

0|0
    0|0
    • değil canım.ince askılı erkek atleti

• link buradan satın alabilirsin

• ahhh sormadım mı sanıyorsun? bütün sitelere sipariş verdim hiçbirinden de ürün gelmedi... : (( yardımın için sağol...beklerim desteğini..

• Sakın kullanma hiç hoş bir görüntüsü yok.Ama illada alacağım diyorsan iç giyim mağazalarında satılıyor ve kaliteli birşey al

0|0
    0|0
  • her eyrde vardır ara bulurusn .dd

0|0
    0|0
  • Perşembe pazarı

0|0
    0|0
Yükleniyor...