Gecenin bu saatinde son ses müzik dinlenilir mi? Şimdi bu kendini bilmezlere ne demeli?

Gecenin bu saatinde son ses müzik dinlenilir mi? Araba parkında kendini bilmezler bunu yapıyorlar. Cama çıkıp uyardım adam aptal aptal bakıp güldü. İlla polise mi şikayet etmzk gerek? Ayrıca işin enteeresan kısmı benden başka rahatsız olan yok. o_O

Güncellemeler:
Polis geldi demek baska rahatsiz olanlarda varmis ! Oh be ! ! !

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• senden başka vardır elbet rahatsız olan da bulaşmak uğraşmak istemezler. bizim milletteki g*t korkusu var ya. sen de neden dışarıya çıkıp laf söylersin ki adamlar belli ki çekmişler kafayı seni mi dinlicekler. direk ya polisi ara ya da duyma boşver. her rahatsız edeni şikayet edemeyiz değil mi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ...

Polisi arasan en fazla kabahatler kanununa göre idari para cezası uygular ve gönderir.O ceza da onlar için caydırıcı değildir.

Öküze kırmızı ışıkta geçtin diye ceza kessen,bir gün sonra yine geçecektir.Hayvan ne anlasın cezadan.Bazı insanların hayvani davranışları ceza ile çözülemeyeceği kanısındayım.

Ehlileştirmek şart.

1|0
    0|0
  • şimdi onlar içmişlerdir muhakkak kafada dumanlı olabilir bence en iisi polis sonra salca olur sana

1|0
    0|0
  • Kafamıza çıkıp etseler ses çıkarmayız böyle bir milletiz güdülmekten zevk alıyoruz.bi kalabalığın arasına girip dağılın lan desen emin ol dağılırlar.bi yerde saatlerce beklet tek ses çıkmaz peh

0|0
    0|0
  • İki el ateş aç dağılsınlar :)

1|0
    0|0
  • Polise şikayet et ve geç. Ricoys yıka ve çık.

1|0
    0|0
  • Zevk almaya bak. Müziği hisset. Kop. Olmadı değiş, müziği değiş diye bağır.

4|0
    0|0
  • Tüküreydin kafalarına beb.

0|0
    0|0
  • Senin ispiyonladığını düşünecekler.Bittin sen mosheee...

Yarın ki konu başlığı : Arkadaşlar hayvanların saldırısına uğradım !

0|0
    0|0
  • yastığın altında uyumayı dene.

0|0
    0|0
  • Yine moshe yine sahnede

İsyyyaaeeeeennnnnn , içim yanar , kafam patlar bla bla bla

0|0
    0|0
  • demek sendeyse sorun

0|0
    0|0
  • Kanunları çiğniyorlar.

0|0
    0|0
  • bana dokunmayan yılan bın yasasın modelı ve buda ınsanlara verdıgı ozguven duygusu ıste

0|0
    0|0
  • dımtıs dımtıs

0|0
    0|0
  • imza toplayıp attırın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cagir polisi :)

bizim burada saat 21 den sonra ses yapmak yasak , annemlerdeydim alt komsu bagira bagira kavga ediyor 21:05 de polisi diktim kapilarina :p kurallarin gözünü seveyim :)

1|0
    0|0
  • uyarmadan önce arasaydın daha iyi olurdu..şimdi ararsan ve adamlar takıntılı bir tipse ileri ki günlerde sana takabilirler...bence kulağının üzerine yat , insanlara bulaşmaya gelmiyor..

1|0
    0|0
  • Beyb o kadar sinirlenmişsinki harfler havada uçuşmuş :D En iyisi polise şikayet etmek yapılacak başka birşey yok, uyarmışsın da sonuçta.

1|0
    0|0
  • adam serenat yapiyor sana, sen polis diyorsun moch ):

1|0
    0|0
  • millet alışmış napsınlar ara polisi

1|0
    0|0
  • Hiç sevmediğim bir durum. Ne bencil insanlar var ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...