Belki birçoğunuz küfredecek ama Fight Club İnception Cidade de Deus Big Fish vb. filmleri sevmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Sevmiyorum sevemiyorum. Kült filmleri Tarantino filmlerini vs sevmiyorum. Luc Besson Kim ki Duk daha yakın geliyor. Ama bence şu da bir gerçek. Çoğunluk seviyor yüceltti diye seviliyor. En azından çoğu kişi böyle. Herkesin favori filmler listesinde olması da mı bir tesadüf acaba? Aynı şekilde Godfather vs de. Siz ne düşünüyorsunuz? Tamam belki güzel olabilir ama abartılması yere göğe sığdırılamaması saçma. Tabi bana göre hiçbiri güzel değil.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru. Fight Club'u bende sevmiyorum.
    LOTR sevmeyenlerede aynı şeyi yapıyolar, oo lan yüzüklerin efendisini sevmiyo film zevkine **** tarzı.
    Aşırı popüler olmuş filmlere laf ettiğiniz an fanları hakaret yağmuruna tutuyo.

Not;LOTR Severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kült Filmler şeklinde genelleyerek sevmiyorum demen yanlış, hâlâ bazı filmlerin kült olup olmadığı tartışmalı mesela, onun haricinde sevmek zorunda değilsin herkesin kendine özgü zevkleri vardır nasıl ki herkes Madonna sevmek dinlemek zorunda değilse sen de onları sevmek zorunda değilsin ;) Tarantino'ya gelince dediğin gibi kimi yere göğe sığdıramıyor ama kimisi de yerin dibine sokup çıkartıyor. Tarantino filmleri, sadece tarantino filmleridir, saygı duymak gerekir zira kendine has bir sineması olması ve bu sinemayla kendini dünyaya kabul ettirmesi açısından önemli.
    Kim ki duk mide bulandırıcı olabiliyor, Sinema sanatsa, sanatın amacı güzele ulaşmaksa ya bu sanat değil, ya da sanatın amacı güzele ulaşmak değil :)

0|0
    0|0
  • Olabilir.
    Sesler, renkler ve zevkler tartışılmaz. Çünkü hepsi görecelidir.

0|0
    0|0
  • Film tarihinin akışını değiştiren filmler olduğu için seviliyor benim favorilerim Matrix, Scarface, Darkcity, Vanilla Sky, Butterfly Effect , Alinin 8 günü, Kader..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...