Avrupa ülkelerinin Türkiye'ye vize uygulaması yeter artık.

Avrupa ülkeleri türkiyeye vize uygulamasını kaldırmasını istersiniz yoksa Amerika birleşik devletlerininmi sizce hangisini tercih ederdiniz.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Avrupaya vize kalkmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ikisi de kaldırmasın vizeyi.

0|0
    0|1
  • Ikı ulkenin de vize uygulamasinda su ana kadar sikinti yasamadim; ama mantiken Avrupa kaldirsa (ki imkansiz ve ben olsam ben de kaldirmam) daha hayirli mesafe bakimindan. ABD yakin olsa da kim gidecek ki yol masraflarindan? Japonya ve Guney Kore ile aramizda vize yok; fakat kim gidebiliyor esince?

0|0
    0|2
    • Bunun esmekle falan alakası yok, her şeyi çok hafife alıyorsunuz. Sanatçılarımız, ihracatçılarımız veya turistimiz öğretim elemanımız o kapılarda ne sıkıntılar yaşıyorlar biliyor musunuz? Adamın atıyorum Fransada 10 milyon Euroluk yatırımı var, kıçı kırık bir Fransız polisi etmediğini bırakmıyor adama. Ve bu vize sorununu sadece bize yaşatıyorlar, bizim tüm misafirperverliğimize rağmen. Şimdi ne demeye kaldırmasınlarmış ya da sen olsan kaldırmazmışsın? Arkadaş bizim bu Türkleri anlamak imkansız

• Ahh su Turkler... Benden bu kadar millet. Herkese gule gule.

• Ya bir de böyle drama oynarlar ya, insanı sinir ederler. Ulan Kraliçenin bokunu tencereyle aldıklarını ben yazmıyorum tarih yazıyor, fransızların parfümü pislik kokmamak için bulduğunu tarih yazıyor, engizisyon mahmekemelerini, cadı avlarını, su kullanmayı ve temizliği bilmediğini, dericiliği ve nice medeniyet göstergesi sayılacak şeyi Osmanlıdan öğrendiğinizi biliyoruz. Ayrıca Osmanlı kendi vatandaşına Istanbul yasağı koyarken senin vatandaşına gezmek için izin veriyordu,hep misafirperverdikhtt

• avrupayı yakın olanı görmek isterim

0|0
    0|0
  • ABD vizeyi kaldırmasa da olur gitmem orya ama Avrupa ülkeleri vizeyi kaldırsınnnn

0|0
    0|0
  • bence ikisninde kaldırmaması hayırlı olur

0|0
    1|1
  • vizeler kaksa ne yapacaksinki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hepsi kaldırsın arkadaş, ben nasıl onlara nazik davranıyorsam, her türlü kolaylığı sağlıyorsam onlar da bana sağlasın. Hiçbiri benden daha üstün ve önemli değil. Yok kaldırmıyorlarsa biz de onlara vizede zorluk çıkaralım almayalım.

1|0
    0|0
  • bizde uygulayalım onlara vize girmesinler türkiyeye... sonra vize alıp gelsinler tatile de, bakalım sonra ne olacak görelim. açıyorlarmı açmıyorlarmı

0|0
    0|0
  • bu sorunları kaldıracagına kürtajla ugrasan bir devletimiz varken bosuna hayal kurmayın ikiside olmaz.

0|0
    0|0
  • Amerika kesinlikle. Las vegas da kumar oynamadan ölmek istemiyorum.

1|0
    0|0
    • seninle aynı hayali paylaşıyorum tüm paramı harcayabilirim orda .d

• Beraber gidelim o halde aynı hayallere sahip olduğum bir kadın görmek çok şaşırtıcı :)

• bence abd. havasını koklamış olmak bile pek çok kapıyı açıyor.

0|0
    0|0
  • hepsi kaldırsın ya da bizde vize uygulayalım

0|0
    0|0
  • Hiç birisinin vize uygulamasını kaldırmasını istemem. Herkes sen ben deği. Barzolar gidip oralarda bizi rezil ediyorlar. Görüştüğüm yabancılar "Aa ben senin gibi Türk hiç görmedim" diyor.

Geçenlerde nereden denk geldiyse Brezilya'dan birisiyle konuşuyordum Facebook'ta Türkiye hakkında konuşmaya başladık bana Pierre Loti'de onlarca kapalının fotoğrafını attı , "Bütün Türkiye böyle mi?" dedi. Ben de "Hayır, bak bunlar benim arkadaşlarım" dedim. "Aynı bizim gibi giyiniyorlar, bi fark yokmuş" dedi.

Bu Amerika kıtası. Avrupa falan tam bir felaket. Almanya'ya girmiyorum bile, çıkamayız... Böyle iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...