Tarkan'ın dünyaca ünlü bir şarkıcı olmasındaki temel etken nedir?

Tarkan'ın dünyaca ünlü bir şarkıcı olmasındaki temel etken nedir? Kime sorsam tanıyor.. ispanyollar portekizliler lehler macarlar.. Herkes mi tanır arkadaşlar.. Özellikle kiss kiss şarkısını.. Bu başarının sırrı ne sizce? İlk ben cevaplıyorum. Yaptığı klipler.. Çünkü youtube'daki yorumlarda Türk kızlarının güzelliğine dem vuran çok fazla yabancı var. Ve günümüzde bile çekilemeyen çok çok iyi klipler. Tarkanda Allahı var yakışıklı biri. Şarkıya gelince kop kop hala Almanya'da diskoteklerde çalan 2 şarkıdan biri.. Diğeri : Mustafa Sandal , Aya benzer. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• simarik sarkisina klip yapmisti, ilkokuldaki alman rus italyan hintli vs tüm arkadaslar yakalarsam muah diye dolasiodu tenefüste.
    tarzi begenildi demek ki.

0|1
    0|0
  • kimsenin peşinden koşmadığı için hiçbir televizyon programına çıkmamak gibi vs. onun peşinden koşuyorlar ve böylece duyuluyor bence...

0|1
    0|0
  • aynı ülkede yaşıyoruz yeme bizi ünlü değil

0|2
    0|0
    • 1 yıl polonyada yaşadım. kime sorsam tanıyor :) Fransızlar bile.

• Çok dinlenmiyor =? Şarkıları çıkardığı yıllara dikkat edin ozaman. Kim dinleniyordu.. kim dinlenmiyordu görürsünüz. ki hala dinleniyor ne alaka :D

• pizza kafamısın nesin monte carloda mexicada rusyada konser veren başka kim var Türklerden? world music awardstan Tarkandan başka ödül alan varmı?

• Çok aykırı olmasına rağmen popüler çünkü kendini ağırdan satıyor hiç sokakta birşey yerken tatil yaparken öpüşürken ya da herhangi bir programda gördünüz mü çıkmıyor işi biliyor

0|1
    0|0
    • Adam king yani :D

• Teşekkürler değerli yorumlarınız için :)

• Neresini seviyolar anlamiyorum. Burnu havada biri gibi yakisikli bile degil. Sarkilari sayesindedir bence

0|1
    0|0
  • Ben ona büyü yaptırdım ondan :)

0|1
    0|0
  • illimunati ile bağlantısı olduğu için olabilir :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dünyaca ünlü bir şarkıcı değil bizimkiler öyle zannediyor

0|2
    0|0
    • Peki benim tanıdığım yüzlerce yabancının hepsi nasıl tanıyor Tarkan'ı?

• sen bir arkadaşı falan mısın:D

• yo hayır :D sadece yanlış algılar var. Ben tarkan hayranıyım. Daha doğrusu bu kadar büyük biri olduğunu gerçekten bende bilmiyordum. Kulaklarımla duyana, gözlerimle görene kadar.

• Karizması yeter :)

0|1
    0|0
  • cevabı vermişsin zaten :D ama eşcinsel olmasının faktörüde var nedense eşcinsellere ayrı bir sempati duyuyor yabancılar ;)

0|1
    0|0
    • Eşcinsel ya da biseksüel. Tam bilmiyorum.. emin değilim fakat yabancılar için sorun olacağını sanmam :D adamlar rahat ^^ Soruda kendi cevabımı verdim. Yani gördüğüm o ^^ belki başka nedenleri de vardır.. Sizinde fikrinizi almak istedim :)

• Teşekkürler yorumlarınız için :)

• rica ederim :)

• illuminati..

0|2
    0|0
  • tarkan dünyaca ünlü bir şarkıcı değil. 1 milyar nüfuslu hintliler uzak doğu asya ve arabistanın büyük kısmı tarkanın adını bile duymamış o kadar yabancı ile tanıştım bu ülkelerden hiç muhabbete olmadı ama bir galatasaray'ı biliyolar mesela

1|0
    0|0
    • sen futbolu konuşursan tabi galatasarayı söylerler. .. arabistan adını duymamuş YUH :D hadi brezilya desen neyse :D

• Fındık kırmak :D

0|0
    0|0
  • ruhunu şeytana satması :)

0|1
    0|0
  • gay olmasından olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...