Zekanızın türünün öğrenin siz hangi dahisiniz?Maksat eğlenelim arkadaşlar?

onedio.com/.../zekanizin-turunu-ogrenin-hangi-dahisiniz--331650

Ben
"Entelektüel Deha: Nietzsche"

Sizinkisi entelektüel ve felsefi deha, ki bu bile umrunda değil. Çünkü dünyanın gelmiş geçmiş en pesimist insanı sizsiniz. Hayata kapkara gözlüklerle bakıyorsunuz. Ama bunun karakterinizle uzaktan yakından alakası yok. Dünya çok kötü; sizse bu kötülüğü anlayabilecek kadar zeki ve kabullenebilecek kadar cesursunuz. Üstinsansınız ayrıca: Sırf herkes bir şeylere inanıyor diye, siz de körüne körüne ona inanacaksınız diye bir kaide yok, ey biricik birey!

0|1
11|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• daha önce de yapmıştım yine aynısı çıktı:)

"Sinematografik Deha: Quentin Tarantino"

Sizinkisi görsel ve sinematografik zeka. Bunu da pek tabii ki eşekler gibi çalışmayla elde ediyorsunuz. Bu yüzden sizin için söylenebilecek ilk şey: Yetinmeyen olurdu hiç şüphesiz. Daha neyi başarabilirsiniz, daha nereye ulaşacaksınız merak konusu. Ama sizin başarınız da galiba bu yetinmemenizden kaynaklanmakta. Ayrıca biraz fazla konuştuğunuzu söylemek gerek (Birazdan biraz fazla aslında :) ). Ama o kadar çok şey biliyorsunuz ki, bu bilgiler akıp gidip sel oluyor haliyle!

1|0
    0|0
  • "Mucizevi Deha: Nikola Tesla"

Şu alemde saygı duymaya değer birkaç kişiden birisiniz. Bir kere sizin dehanızı ne tarih açıklar, ne bilim. Zamanınızın çok ama çok ötesindesiniz bu yüzden. Ayrıca yaptığınız her şey güzelliğe çıkar. Faydalısınız ve faydacısınız da. Hakkınızın yendiği ise su götürmez bir gerçek. Hakkınızı yedirmeyin, gözünüzü açın; çünkü bu dünya birilerine arkayı dönecek kadar iyi bir yer değil! Yani kahrolsun Edison; yaşasın alternatif akım!

1|0
    0|0
  • Albert Einstein

Dünyanın gelmiş geçmiş en zeki insanısınız, burası kesin. Ancak biraz kendinizi beğenmiş olduğunuzu söylemek gerek. Ancak siz de kendinizi beğenmezseniz, kimsenin kendini beğenmeye hakkı yoktur diyebiliriz. Ayrıca bu zekanızdan sızan şeyler, dikkat etmezseniz, kötülük için kullanılabilir! Kısaca siz "dahi anlamındaki dede"siniz :)

İnandırıcı gelmedi ben zeki bir insan değilim.

1|0
    0|0
  • "Edebi Deha: Dostoyevski"
    bu cıktı kanks

1|0
    0|0
  • Siz tam bir siyasi dehasınız. Öncelikle doğuştan lider olduğunuzu söyleyelim. Sofrada en baş köşe sizindir, mecliste de. Bunun için doğmuşsunuz yani. İnsanlara güvenmemeyi de çok iyi öğrenmişsiniz ki, bu savaşın, katliamın, ihanetin hüküm sürdüğü dünyada en korunaklı yer duvardır. Tam bir İngilizsiniz ayrıca: Tek bir kurşun atmadan savaşlar kazanabilir, tek bir asker harcamadan dünyanın en büyük topraklarına sahip olabilirsiniz. Diplomatiksiniz kısaca, ne denebilir ki başka!

1|0
    0|0
  • "Mucizevi Deha: Nikola Tesla"
    Şu alemde saygı duymaya değer birkaç kişiden birisiniz. Bir kere sizin dehanızı ne tarih açıklar, ne bilim. Zamanınızın çok ama çok ötesindesiniz bu yüzden. Ayrıca yaptığınız her şey güzelliğe çıkar. Faydalısınız ve faydacısınız da. Hakkınızın yendiği ise su götürmez bir gerçek. Hakkınızı yedirmeyin, gözünüzü açın; çünkü bu dünya birilerine arkayı dönecek kadar iyi bir yer değil! Yani kahrolsun Edison; yaşasın alternatif akım!

1|0
    0|0
  • Einstein mı? Ben kim Aynştayn kim amk!

1|0
    0|0
  • Tesla abimiz cikti

1|0
    0|0
  • Ticari zeka Steve Jobs amca çıktı :)

1|0
    0|0
  • Winston churcill çıktım hehehe :)))

1|0
    0|0
  • Doğuştan deha: Sherlock Holmes cıktı :)

1|0
    0|0
  • ticari deha steve jobs çıktı kardiş. ölecem galiba

1|0
    0|0
  • Sherlock Holmes :)

1|1
    0|0
  • Demin sorulmadı mı ya bu, Nietzche çıktı, şimdi çözerim başka bir herif çıkar, böyle mutluyum ben :)

1|0
    0|0
  • Dostoyevski çıktım.

1|0
    0|0
  • Albert einstain !

1|0
    0|0
  • Doğuştan dahi Sherlock Holmes :)

0|0
    0|0
  • Ticari Deha: Steve Jobs

0|0
    0|0
  • Siyasi deha :D

0|0
    0|0
  • "Ticari Deha: Steve Jobs"

0|0
    0|0
  • "Bilimsel Deha: Albert Einstein"

0|0
    0|0
  • Nikola tesla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• "Doğuştan Deha: Sherlock Holmes"

Sizinkisi doğuştan gelme bir zeka. Deha olmak için asla kastırmadınız; aksine böyle olmayı da hiç istemiyorsunuz: Şurası bir gerçek ki, zekanızın hep cefasını çektiniz, hiç sefasını süremediniz. Yine de içten içe bu zekadan gurur duyuyorsunuz, gurur duyuyorsunuz ki ukalalığa vuruyorsunuz. Yakışıyor da size. Yoksa sizin gibi bi' ukala dümbeleği çok dayak yer, ey 221B Baker Street'in en iyi suç çözeni :)

1|0
    0|0
  • baa tesla demisti tekrar yapip edison cikarsam tesla panpamin manevi hatirasina hakaret olur kanimca.

1|0
    0|0

Sizinkisi doğuştan gelme bir zeka. Deha olmak için asla kastırmadınız; aksine böyle olmayı da hiç istemiyorsunuz: Şurası bir gerçek ki, zekanızın hep cefasını çektiniz, hiç sefasını süremediniz. Yine de içten içe bu zekadan gurur duyuyorsunuz, gurur duyuyorsunuz ki ukalalığa vuruyorsunuz. Yakışıyor da size. Yoksa sizin gibi bi' ukala dümbeleği çok dayak yer, ey 221B Baker Street'in en iyi suç çözeni :)

bu çıktı :D

1|0
    0|0
  • nikola tesla :D

1|0
    0|0
  • sherlock holmes dogustan zeka

1|0
    0|0
  • ayınştaynnmış mış. yokdevenin papucu.

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • "Bilimsel Deha: Albert Einstein"mış. -mış -mış...

1|0
    0|0
  • Bilimsel Deha: Albert Einstein" Dünyanın gelmiş geçmiş en zeki insanısınız, burası kesin. Ancak biraz kendinizi beğenmiş olduğunuzu söylemek gerek. Ancak siz de kendinizi beğenmezseniz, kimsenin kendini beğenmeye hakkı yoktur diyebiliriz. Ayrıca bu zekanızdan sızan şeyler, dikkat etmezseniz, kötülük için kullanılabilir! Kısaca siz "dahi anlamındaki dede"siniz :)

0|0
    0|0
    Sizinkisi doğuştan gelme bir zeka. Deha olmak için asla kastırmadınız; aksine böyle olmayı da hiç istemiyorsunuz: Şurası bir gerçek ki, zekanızın hep cefasını çektiniz, hiç sefasını süremediniz. Yine de içten içe bu zekadan gurur duyuyorsunuz, gurur duyuyorsunuz ki ukalalığa vuruyorsunuz. Yakışıyor da size. Yoksa sizin gibi bi' ukala dümbeleği çok dayak yer, ey 221B Baker Street'in en iyi suç çözeni

0|0
    0|0
  • Doğuştan dehaymışım be ben :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...