Bir insan birbiriyle alakalı olmayan konularda nasıl bilgi sahibi olabilir?

Günümüz hayatında her alan ayrı bir derin kuyu ama öyle insanlar var ki her bir şeyden haberi var ne sorsanız biliyor. Bunu nasıl yapıyor?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Mesajlarımızdan yola çıkarak cevap vereyim de mükerrer olmasın :)

Bu hem okuduğun kitaplarla, hem yaşam biçiminle, hem de yaşanmışlıklarla ilgilidir. Gündemi takip etmek, biraz edebiyat biraz tarih biraz felsefe bilmek, bunların yanı sıra başına gelen hadiseler, hastalıklar, birazcık da sezgi ve öngörü.. Hepsi bu.
    Herkesin her şeyi bilmesi mümkün değil bak ben elma şekeri yapmayı bilmiyorum mesela hala :)

0|1
    0|0
    • anladığım kadarılyla şans da önemli
      öyle ki size her çeşt olaylar denk geliyor..
      hala öğrenmek istiyor msunuz , çok zorlamayın mutfağa girer videomu çeker buraya koyarım sonra adımız layta çıkar.)

• :))) bu da :))
      Teşekkür ederim hem gözünde bu kadar değerli olmak onur verici
      hem de gülümsetmek için verdiğin emek :)

• keşke birileri de beni üzmek için emek verse..)

Kızlar Ne Diyor 2

• Her bulduğu bilgiyi okuyarak, ilgi duyarak..
    Ama bazı konular var ki insanın canı okumak istemiyor. O zaman mola vermek lazım işte. Yoksa okuduğunu anlamazsın.

0|1
    0|0
  • saygı duyuyorum onlara ben

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tam sevdıgım ınsan tıpı.. bır konuda uzman ama her konudada konusacak bırseylerı var, dıplomalı okuz degıl yani,, gezmış gormuş okumuş ve anlamış, genel kulturu cevreden sosyal agdan tvden gazeteden dergıden edınmış ve gorduklerı ıle harman etmış, ne mutlu boylesı ınsana..

1|0
    0|0
Yükleniyor...