Arkadaslar Kafayi Yemek Uzereyim Bir Kitap Yazicam?

Bir Bilim kurgu kitabi yazmak istiyorum bir senaryo lazim Soyle saglam bir fikri olan? Yardimci olun siyirmak uzereyim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence yazma kitap falan. Zira daha her kelimenin baş harfinin büyük yazılamayacağını öğrenememiş birisi kitap yazmasın, yazmamalı.
    Ayrıca güzel bir konum olsa kendim yazardım sana neden konu söyleyeyim ki mantıken?

0|0
    0|0
    • Öncelikle cevap verirken insanlara aygılı şekilde cevap vermeyi öğren.
      İkincisi madem kitap yazacaksın, eleştiriye açık olmalısın ki buradaki basit birşeyi bile kaldıramıyorsan işin zor.
      İmla hatası basit birşey değildir ve burada yapıyor olman ile kitabında yapmış olmanın da hiçbir farkı yok. Cevabımı da zaten verdim. İllaki senin istediğin cevap olmak gibi bir zorunluluğu da yok.

• Evet çok bilmişim. İşine gelmiyorsa cevabım anlıyorum ki doğru yoldayım. İyi günler.

• Senin gibiler cok var bu piyasada insanlara laf sokmayi marifet bilen ama yalnizCa yer icer konusursunuz neyse dikkat et kendine

Kızlar Ne Diyor 1

• önce türü belirleyip ya da sadece kitap yazmaya karar verip gelip burada konu ne olsun diye sorulur mu ya hu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O zaman kitabı da biz yazarız acep, o nasıl iş öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...