Kamp ateşi başında söylenebilecek şarkı önerilerinizi benimle paylaşır mısınız lütfen?

fidanbusra
Kamp ateşi başında söylenebilecek şarkı önerileriniz nedir? Bu akşamları nasıl keyifli hale getiririz? Önerileriniz var mı? Yabancı- Türk fark etmez.
Kamp ateşi başında söylenebilecek şarkı önerilerinizi benimle paylaşır mısınız lütfen?