Biz şimdi İstanbul'da nerede yüzeceğiz?

Malum yaz geldi ve İstanbul'dan kaçmak çalışırken kolay değil. Gercekten temiz düzgün insanlarında takıldıgı güzel bir plaj ya da havuz nerede var?

Adalarda daha çok bakıyorum ama blog araştırmalarıma göre birkaç yer dışında pek memnun kalan yok. Sizin gidip de memnun olanınız var mı ya da memnuniyetsizlikleriniz ne bilmek isterim.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende kendı sahılımden denızine ve havuzuna gırenlerdenım. Onun için pek dıger mekanları bılmıyorum.

Ama şu sıralar en çok çatalca köylerindeki sahıllerı merak edıyorum.

Çok guzel ve sakın bır yerlere benzıyor.

Karadenız dalgalı ve guvenılmezdır dıkkatlı olmalısnız oralarda. Şil vs.

Havuzlar ıse haftaiçi anca gıdebılrısın hafta sonları çok kalabalık olur. dolfhın vs

Yada buyuk hotellerın havuzlarını tercıh etmelısın.

Gıttıgın yerlerın özel plaj kesimlerınde daha rahat edersın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ağva/Şile ye gittik geçen gün güzel bir kumsalı vardı manzarada güzeldi.2 gün kamp yaptık. Kurtköyden 1 saat kadar uzaklıkta ama yolu biraz pis:) gaza yusuf yusuf bastım yani :D

0|0
    0|0
  • kilyos plajı var yada ilk buldugun yerde atla suya süper oluyor denedik .dd ama etrafta fazla bakan oluyor .dd

0|0
    0|0
  • bizim silivri semizkumda yazlığımız var ve 5 yaşındam bu yana da istanbula 1 saat uzaklıktaki bu yerde denize giriyorum ve tertemiz cam gibi denizde yüzüyorum. Plaj alabildiğine uzun ve sadece kum, çakıl taşı falan da yok.

0|0
    0|0
    • oraya ulaşım nasıl oluyor ki?

• yenibosnadan ya silivri birlik ile gidiyorsun veya otogardan istanbul seyahat veya metro otobüs şirketlerinden silivriden geçen bir otobüse biniyorsun 1 saatte ordasın. Olur da gelirsen günübirlik seni misafir ederim. Şezlonglar, duş yerleri, şemsiyeler oldukça fazla var.

• sen yanlış anladın heralde. Bizim siteye yabancıların girmesi yasak. Neyse silivri çevresi temizdir orada rahatlıkla girebilirsin

• Kınalıada ve Heybeliada ya gittim gayet memnun da kaldım ben...

0|0
    0|0
  • Asker akraba vs varsa, Rumelikavak'taki altınkum plajına gidebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben Büyükada da yı tercih ediyorum hem yakınlarımın hepsi orda. Faytonları, bisiklet turu, güzellikleri...

0|0
    0|0
  • geçen sene büyük adada girmiştim. temizdim. yer de güzeldi. Minder falan alıp rahat rahat güneşlenebiliyordun

0|0
    0|0
  • Ben antalyaya gidiyorum yakında, beklerim :D

0|0
    0|0
  • kilyos cok guzeldır denızı kumu falan

hafta ıclerıde havuza gıt bence

0|0
    0|0
  • heybeliada'yı tavsiye ederim. ada beach club için çok güzel şeyler duydum. bir de yalnız gelen erkekleri almamak gibi pek rahatlatıcı bir uygulamaları var, bu nedenle insanların sakin sakin takıldıkları bir yer imiş anlatılanlara göre:)

2|0
    0|0
    • " rahatlatıcı bir uygulamala" değil bildiğin ırkçılık , ayrımcılık bunun adı =) biz ne yapalım leğende mi yüzelim =)

• yanına kat bir kız arkadaşını öyle git o zaman sen de:) solo takılmak isteyen kendi halinde 1 adama karşılık bikinili kadınlara gözlerini dikip bakan, hatta işi hepten tacize vardıran 9 öküz geliyor bu ülkede; bu yüzden böyle yerler kurtarılmış bölge kadınlar için...

Yükleniyor...