Aramızda korsancı var mı?

korsan kitap alan , korsan CD , VCD alan , korsan taksiye binen varmi ..., ? Korsana evet mi korsana hayirmi ?

• Evet aliyorum
    71% (5)67% (10)68% (15)Oy Ver
  • Hayir emege saygi duyuyorum
    14% (1)13% (2)14% (3)Oy Ver
  • Ara sira korsanci oluyorum :)
    15% (1)20% (3)18% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
tv korsana hayir diye bir seyler gösteriyorlar , annemde korsana hayir tabi emege saygi gösterin dedi 1-2 saat sonra kizim internetten istedigim sarkilari indirdinmi dedi :) anne biz emege saygi gösteriyoruz dimi dedim evet kizim dedi , sarkilarin parakarini ne zaman havale edeceksin dedim , ne parasi bedava degilmi dedi , anne biz korsanciyiz dedim :) hadi ya ozaman korsana evet ne yapalim istedigim sarkilari bulamiyirum dedi bahane bahane :))

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• korsan kitap hariç hepsine varım.yaşasın korsanlar ! hey !

1|0
    0|0
  • artık internetten korsancılık yapılıyor bende yapıyorum ama orjinal aldığım zamanlarda oluyor ve hiç korsan kitap almadım şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • orjinal dvd vardı ne güzel idi sordum 45 tl dedi...

Çaresizdimm gittim korsan amcalara abi 45 tl dediler orjinale dedim!

Pc'ni getir hard diski söküp burdan atalım 100 150 tane dediler !

Gözüm korktu ne kadar abi dedim? 50 tl dedi 45 olmaz mı dedim ?

E olur lan gül hatrına hadi git getir dediler! Yaptım ama Fakirim yau ondan!

0|0
    0|0
  • Bir kaç kez korsan kitap almıştım :)

0|0
    0|0
  • elbette insanlar emeklerinin karşılıklarını alsınlar ama para verip de film,müzik cd si almam.

en basiti bilgisayar için 200 lira verip işletim sistemi alıyorsun kullanmak zorunda olduğun autocad programı 270 lira..herkes emeğini alsın ama fırsatçılığa dönmesin

0|0
    0|0
  • korsana şu saatten sonra çözüm bulmak zor. yasaklamak yerine farklı alternatifler geliştirilebilir. müzik film v.s. yapan insanların sanatları ile ilgili vergileri azaltılıp sanat camiasına katkı sağlanabilir. böylelikle yapılan işler daha ucuza satılabilir. bunun yanında internetten dijital satışlar artması gerekir. örneğin itunes ta albüm satışı v.b. gibi diğer ülkelerde hep böyle bu işler.

0|0
    0|0
  • korsan film, müzik ve oyun'a kesinlikle evet. Benim neden korsana evet dediğimi bir anlatmaya başlasam sayfalar yetmez.

0|0
    0|0
  • Korsan taksiye neden binmem; çünkü birşeyimi takside unutur ya da düşürürsem; korsan taksiciyi bulmam çok zor ama korsan olmayanı bulmak kolay.

0|0
    0|0
  • Maalesef korsan kitap almıştım

üzgünüm

0|0
    0|0
  • Korsan kitap bulamıyorum yoksa alıcamda

0|0
    0|0
  • cd alıyorum.

arşivime katmaya değiyorsa gidip orijinalini alıyorum izledikten sonra:-)

0|0
    0|0
  • Korsan alıyorum. Orjinal alanada enayi gözüylen bakıyorum.

0|0
    0|0
  • ben de korsan taksi konusun da çok hassasım bildiğin kul hakkı

0|0
    0|0
  • sonuna kadar hayır

emeğe saygı

0|0
    1|0
  • Evet aliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• kitap alıyorum

0|0
    0|0
  • emeğe saygı,özellikle de korsan kitap konusunda çok hassasım.

0|0
    1|0
  • Tahta üzerinde korsan kitap satan bir yerin önünden geçerken kitapların ağladığını hissediyorum. Emek ağlıyor resmen. Baya baya hissediyorum ben bunu, içim sıkılıyor onları görünce. Bir de orijinal orijinal diye bağırmıyorlar mı.. Çok yazık..

0|0
    0|0
  • Olgunlardan kitap almışlığım var :((((((((

0|0
    0|0
  • Pek savunulası değil bence korsan yayın ama öğrenci insanın da bünyesi buna ne kadar dayanır, tabi ki korsana hayır diyemiyoruz :)

0|0
    0|0
  • ne kadar tutarsa tutsun orjinal alırım,şarkı falan da youtube dan dinlediğim için problem olmuyo ama itiraf ediyim lisede millete korsan cd korsan kitap satardım :)

0|0
    0|0
  • Alıyorum. Çok gereksiz yere pahalı olan oyunlar var.

0|0
    0|0
  • tabiki alıyorum korsana ömür boyu evet =)))

0|0
    0|0
  • korsancıyım. orjinalleri o kdar pahalı yapmasınlar herkes alsın

0|0
    0|0
  • korsan kitap hariç hepsine varım.yaşasın korsanlar ! hey !

0|0
    0|0
  • var.bı kıtap 30 lırayken kımse kusura bakmasın bır ogrencı kıtaba 30 tl vermez

0|0
    0|0
Yükleniyor...