Resim yeteneğim var mı sizce nasıl?

hiç bir eğitim almadım öylesine başladım sizcenasıl?

http://i.hizliresim.com/0VPlQo.jpg
http://i.hizliresim.com/ZNrMG0.jpg

0|0
23|16

En İyi Kız Görüşü

• Gayet tabii var. Fakat bazı teknik sorunlar var ancak bu yeteneğin olduğu gerçeği değiştirmez. Kesinlikle eğitim almalısın. Devam et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Eğitimin yoksa, amatör çizimlerin gayet güzel. Eğer Güzel sanatlar fakültesi/Resim okumak istiyorsan, üniversitelere hazırlayan kurslar var onlara yönel. Bu çizimlerimle üniversiteye girebilir miyim diyorsan, hayır giremezsin. Portrelerden ziyade bol anatomiye yönelmelisin ve obje çizmelisin.
    Hobi olarak devam etmek istiyorum diyorsan kısa bir eğitiminin ardından karakalem çalışmalarını sürdürebilirsin. Hobi olarak yapanlar ekim ayında başlıyor.

0|0
    0|0
  • elbette var
    Kesinlikle yetenek sınavlarına girmelisin Başarılar diliyorum

0|0
    0|0
  • Gercekten sen yaptiysan ellerine saglik. Cok güzel ben begendim bide egitimsiz diyorsun belli ki bu konuda yeteneklisin. Babamin cizimide güzeldir benimde keske bu konuda biraz yetenegim olsa.

0|0
    0|0
  • Var tabii ki, eğitim almalısın.

0|0
    0|0
  • Hic bir sekilde hile yoksa cok iyiysin ilerletmeye bak ben kucukken bitane adam vardi kivircik sacli trt 1 de cikardi pikasso mu neydi ona bile rakip olursun sende o isigi gordum devam :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bu becerinin uzerinde durmalisin.
    Basarilar diliyorum..

0|0
    0|0
  • Çizim yapan biri olarak gayette beğendim.. Görüş açın gerçekten güzel olmuş.. Devam etmelisin eğitim değildi kültür merkezlerine göndermeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Ailende resimi iyi olan birileri var galiba.. Bu resimleri ders almadan çizmişsen helal..

0|0
    0|0
    • annemde hiç egitim almadan müthiş portre çiziyor.. zamanında bu heves eğitim hayatını etkilemiş... aynı sorundan uzak tutmak için benim resim yapmamı hiç istemedi annem... sürekli gizli gizli yapıyordum çizimlerimi... keşke eğitimini alıp bu bölümü okusaydım üni de işletme yerine :(

• İyi iyi. O kızın ağız kısmı çok iyi olmuş la

0|0
    0|0
  • Cok iyi valla. Gocler 3d gibi yetenek sinavlarina girip mimarlik falan rahat kazanirsin

0|0
    0|0
  • Eğitim almamıl halinmi? Nefes koldan alınıp ayaktanmı veriliyodu?

0|0
    0|0
  • beni de çiz öyle yorumumu yapıcam böyle olmaz

0|0
    0|0
  • MUHTEŞEMSİN

0|0
    0|0
  • Var tabi ki. Eğitimini al ve ilerlet.

0|0
    0|0
  • Hep resim çizmek isterdim ama nerdee çok yeteneklisin bence

0|0
    0|0
  • Çok iyi beğendim :)

0|0
    0|0
  • Eğitim almadan bunları cizmis olman yeteneğin olduğunu gösterir :) çok begendim

0|0
    0|0
  • aşmışsın, kıskandım. :( sahi nasıl yaptın? kendi kendine nasıl pratik yaptın, günde kaç saat mesela? bakarak mı çizdin?

0|0
    0|0
  • Adini soyadinida ogrenmis olduk genc :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• vay bendensin bro :D bu da benden oyundan alıntı yapıp çizmiştim.

http://i.hizliresim.com/y22Gz9.jpg

0|1
    0|0
  • Güzel çızmıssın kanks

0|0
    0|0
  • düz çizgi çizemeyen biri olarak seni picasso ayarında gördüm reyiz

1|1
    0|0
  • Profesyonel bir yorum istiyorsan @Rosebud gelir birazdan o daha iyi cevap verir.
    Ben beğendim en azından amatör biriysen

0|0
    0|0
  • çok iyi bence kank mutlaka devam et çizmeye

0|0
    0|0
  • Var kanki üstüne git :D

0|0
    0|0
  • Çok iyi <3 Lan çok iyi...

0|0
    0|0
  • bu devirde para kazandırması önemli dostum

0|0
    0|0
  • eline sağlık kardeşim on numara olmuş , başarılarının devamını getirmelisin.^^

0|0
    0|0
  • Guzel yetenek var ;) ama birinci resimde anli cok genis ;)

0|0
    0|0
  • hevesini kırmak istemem ama berbat

0|0
    0|1
Yükleniyor...