Yan flüt hakkında... Ensturman calabilenler... :)?

Arkadaslar aranizda bir ensturman calabilien var mi varsa ne oldugunu yazin :) yan flut varsa BUYUK HARFLE yazın :) cok merak ediyom ve orgenmek istiyom. zor mudur?

1|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Muzik kulagim oldugundanmidir bilmem gitar keman caliyorum fakat elime aldigim muzik aletini azda olsa calarim bir gun orkestranin konseri varken yan flut calan kiz hastalanmisti gelememisti onun yerine konserde calismistim hic elime almadigim halde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• https://m.youtube.com/watch?v=2Fp0XwaedGM
    Yeni dogan bir yigenim var simdiden hayalini kuruyorum ona 8 yasinda keman 12 13 yasinda yan flut hediye edicem. Bir bayana en cok bu ikisi yakisiyor

0|0
    0|0
    • Biliyosun calmayi demi superbisey

• Yok gitar ve neyle ugrasmaya calisiyorum derslerden firsat bulursam tabi :) yan flute olan merakim ilk arkadasim kursuna gidiyordu ordan basladi :)

• bateri piyano keman gitar
    yan flüt çalan çok kişi ile tanıştım ve denedim, alıştıktan sonra basit olduğunu düşünüyorum :) çoğu kızdı çünkü.

0|0
    0|0
  • Buyuk harfleri kaldiriyorlar, yan flut zor be nefes yetmez ona gitar caliyorum

0|0
    0|0
  • Bayan calarsa candir ;)

0|0
    0|0
    • Bencede bayanlara daha cok yakisiyo

• Yan fulut keman cello bu tip enstrümanlar bayanlara daha cok yakisir kanısındayım ben mesela grup kuracam dediğimde ilk ariyacagim bu tarz enstrüman calan solo atabilecek bir bayan =)

• Zod ama müthiş bir alet kesin ogren derm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yan flüt çalıyorum (büyük yazamam şimdi) İlk elinize aldığınızda ses dahi çıkaramadığınız nacizane müzik aletidir. Zaman geçtikçe ses çıkmaya başlar. Ancak doğru sesi çıkartmak gerçek bir yetenek ister. Flüt çalacaksan asla ciğerleriniz, parmaklarınız önemli değildir. Önemli olan o parçayı hissetmektir. Çünkü ancak hissedenler o mükemmel sesi çıkarırlar. Aynı zamanda büyük bir hırs, direnç gerekir. Bir çok kez gururunuzu kırar flüt. Bir çok kez ben artık bırakıyorum dersiniz. Ancak iki gün sonra eliniz gider flüde, bırakamazsınız. Aynı zamanda araştırma da gerektirir. Çalacağınız parçayı araştırmalı ve hazmetmelisiniz. Çünkü fülüt solist gibidir. En güzel anları kemanla çalar. Aklınızı başınızdan alır. Onun için rica ediyorum bu müzik aletini hafife almayınız. Bu müzik aletini hafife alanlara ben sadece cahil derim. Çünkü hiç bir müzik aleti basit değildir, hiç biri ilk kez ele alındığında çalınamaz. Onun için lütfen kimse atıp tutmasın. Zira insan ancak çaldığında anlar o müzik aletini. Umarım yazdıklarım işine yaramıştır. Başlamanı tavsiye ederim. Emin ol çaldıkça bağımlısı olacaksan...

0|0
    0|0
  • Gitar ve piyano calabiliyorum.
    Yan flutle ilgili bisey diyemicem.

0|0
    0|0
  • Yan fülüt çalan arkadaşım vardı zor olduğunu sanmıyorum. tabi yetenik meselesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...