Neden biriyle tokalaşıp öpüşürüz?

Günümüzde moda oldu bir yere gidince ordan ayrılırken yolda birini gördüğümüzde hemen sarılıp tokalaşırız bunun sebebi ne sizce? Birbirini tanıyanların öpüşmesi doğal ama ya tanımayanlar.. Örneğin bir yere gidyorsunuz sevgilinizle arkadaşınız da orda tanıştırıyorsunuz ve tokalaşıp öpüşüyorlar? Elini uzatıp merhaba demek ya da hoşcakal demek yetmez mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Romanya'da bir Türk ile buluştuğumda tokalaşıp öpmüştük birbirimizi. Yanımızdaki Rumen kadın da "Alınmayın ama siz eşcinsel misiniz?" diye sormuştu. Çok gülmüştük. Neden öpüştüğümüz kısmını bir türlü anlatamamıştık, o ayrı.

Neden tokalaşılıp öpüşülür bilmiyorum ama bir çeşit samimiyet göstergesi bence. Kültürel bir olay.

Öpüşmek iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece tokalaşma olması bnce de çk daha mantıklı, en yakın kız arkadaşımla sevgilimin tokalaşıp öpüşmesi hiçte hoş olmuo hani:D

0|0
    0|0
  • ben öpüşmem, sadece tokalaşırım.

yeni bir domuz gribi olmasını bekliyoruz bu alışkanlığımızı bitirmek için

1|0
    0|0
  • Ben bunu sevmeyenlerdenım

çok samımıyetsız gelır bana ve tanıyanlar , bana el sallar gıderken

bılırler sevmedığımı, geldığımdede hıc hoşlanmıyorum

ama mecburen bazı durumlarda yapıyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Akdeniz kültürü ve doğu kültürü birleştiğinde olan bu. Sıcak kanlı bir milletiz. Sadede el sıkışma, daha çok kara avrupası ve amerika taraflarında yaygın. Bizim özümüzde var hemen sarılacak kıvama gelmek :)

0|0
    0|0
  • hala tanimadigimin zaten sadece elini sIkarim... opusmem sarilip

0|0
    0|0
  • adetten

0|0
    0|0
  • Herşeyin bir usulu vardır.

0|0
    0|0
  • ... Bazıları var tuttuğunu öpüyor :) El uzatmayı tercih edenlerdenim:)

0|0
    0|1
Yükleniyor...