Kürtaj yasağı hakkında düşünceleriniz?

Demin tvde izledim böyle bi yasa koymayı düşünüyorlarmış sizinde fikrinizi öğrenmek istedim...

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• medyayı oyalamak tartışma konusu yaratamak için uydurulan birşey her ay yada hafta fark ettinizmi bir tartışma konusu çıkıyor bunu fark edemeyenler kendi beyinlerini yıkandıranların taki beyinlerinde zaten birşey olduklarını düşünmüyorum bu şahısların bunu fark edebilceğini sanmıyorum afedersin devlet başkanı ne b.k dese ona hak veriyorlar eleştirme diye birşey kalmadı anca karşı partiyi eleştiriyoruz neyin doğru neyin yanlıs olduguna siyasi parti liderleri karar veriyor biz vermiyoruz biz sadece onların kolelerı gibi bizim parti dogru sizinki yanlıs diyoruz kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü oynanan bu oyunları görebiliyorum

1|0
    0|1
    • Haklisin zaten yapmak istedikleri bu herkesi bir birine dusurmek mind control.

• herkes bizim gibi düşünse keske ama hayat okadar kolay degılkı herkese aynı dusuncelerı vermıyor bana gore dusunceler en buyuk sılahtır bır ınsanın dusuncesını degıstırmek onu kontrol altına almak demektır

• Bu iste senle benle olmuyo bu dunyanin her yerinde boyle cok sacma bisey

Erkekler Ne Diyor 12

• zorundluluk dışında yapılması tabi ki bir cinayet ülkede yasak ilişkilerden doğacak çocukaların doğmadan öldürülmesi hoş değil bazı durumlarda farklı olabiliyor ama ona göre bir çizgi çizilmesi lazım yasaklanması bence iyidir

1|0
    1|0
  • Kadın ölümleri

0|0
    0|0
  • cinayet cinayet cinayet çok doğru bir karar çoğu demokratik ülkelerde aynı şekilde yasak var . insan kendi çocuğunun canına kıyarmı ayrıca evli olmayıpta zevk için ilişkiye girenlerde eğer kendilerini kontrol edemiyorlar ilişkiye girmesinler ya da korunsunlar zaten genelde de onların işine gelmiyor bu durum zonguldak karaelmas üniversitsinde okuyan kızın teki çocuğu doğurup çöpe atmış ee üni ortamı yasak aşklar sadece üni değil normal yaşam da da aynı şekilde çokk yerinde bir karar.

0|1
    1|0
  • bir kadın 17 kez kürtaj oluyorsa şapkay önüne koyup düşünmesi gerek dimi zevk uğruna içine boşaltıyor sonra aldırıyor

buyrrun link sadece 1 kadın 17 kez kürtaj link

0|0
    0|0
    • istisnalar kaideyi bozmaz diye bi şarkı sözü duymuşmuydun?

• ben anlam veremiyorum bu herifi neden hala savunuyolar? yaptığı ne var bunun?

• Msnobody: bu herif dediğin adam 2001de ülkeyi batırdığınızda geldi bir gecede faizleri hoplatık ceplerini doldurken bu adam geldi onların yani savunduklarının işine çomak soktu bu adam dediğin ssklıya bakmayan hastanelerin önünü açtı bu adam dediğin oğlunu askere gönderipte yemin törenine gidemeyen insanın önünü açtı demekki senin işine gelmemiş bunlar

• yok böyle saçma sapan bir düşünce . sana ne kadının karnındaki bebekten . zaten 5. aya kadar kürtaj olma hakkın var. 5. aya kadar bebeğe can gelmez . tabii bizi yönetenler cahil olunca ne yaparsın

1|0
    0|1
    • saçma sapan konuşma ya sizin hiç mi din bilginiz yok ben r t e söyledi diye demiyorum bir insan kendi evladına nasıl kıyar ya canın ulan o senin bakmaya g*tün yoksa uçkuruna sahip çıkıcaksın sen o adama cahil diyosun ama bence en büyük cahil kim biliyomusn korunmak nedir bilmeyen uçkuruna sahip çıkamayan balık beyinliler ..

• @mehmet bak ayrıca zibidi falan yazmışsın düzgün konuş benimle daha 19 yaşındasın çocuksun akkıllı ol dikkat et konuşmalarına..

• sanki korununca hamile kalma ihtimali yok.

• zorunluluk dışında kürtaj yapılması doğru değil ve bence de cinayet.yasa da konulmalı bence.

0|0
    1|0
  • bu evlilik dışı ilişkilerden olan çocukların önüne geçmek için aslında. ama çok şeye de etki eder yasa bence esnek olacaktır bazı konularda.

0|0
    1|0
  • bir tek bu konuda hakli buluyorum erdogan i

0|0
    1|0
  • bu gün ki 157 . aynı sora bence katillik başka bir şey değil

0|1
    1|0
  • veledi zina...

0|0
    0|0
  • yasaklasınlar tabi katliam cinayetten bı farkı yok ...

0|0
    1|0
  • saçma buluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşündümde..Bence yasaklanmasın.Çünkü zaten henüz doğmamış bir cana kıyan ahirette hesabını verecektir.

1|1
    0|0
  • ilk adımı atmışlar bile . bu kişisel bir haktır, kimse kürtaja can atmıyordur zaten mecbur olabiliyor insanlar. kadınların buna olur vermesi beni delirtiyor! özgürlüklerini kısıtlamalarına nasıl izin verirler bilemiyorum... herkesin namusuda günahıda kendine. kimse kimseyi terbiye edemez.

"bunu da yapıyoruz , sonra olacakları siz görün " ifadesinin yandan yemişi diye düşünüyorum...

0|0
    1|1
  • Kadın ölümleri artıcak. Metah bir uygulama değil bu.

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar destekliyorum

0|1
    4|2
  • tayyip ve saçmalıkları

2|0
    0|1
  • Doğru değil katılmıyorum hiç bir şekilde.

2|0
    0|1
  • Haklılar.

0|1
    2|0
  • İyi bir şey millet baştan önlemini alsın.

Bu erkeklerde bir zahmet korunmayı alışkanlık edinsin.

0|0
    2|0
Yükleniyor...