KS'de Sorulan Dini İnancın Aksinin İddia Edildiği Sorular Hakkında?

Bu tür paylaşımların tamamen basit oluşu dikkatimi çekiyor, aşırı basit nedenler/ayrıntılar içeriyorlar ve provoke edici yorumlar/güncellemeler görüyorum. Basit bir örneği:
www.kizlarsoruyor.com/.../q1477634-allah-madem-varsa-benim-babam-neden-eziyet-cekerek-oldu
Çoğu cevaba yapıştırdığı provoke tarzı yorumunu göremediyseniz göstereyim hemen:
"allah yok din yalan muhammet yalanci"
Bu cümleyi sadece bir mason kurabilir benim gözümde.
Sorum, bu kişilerin hepsi neden gizli?
Bu kişiler neden sürekli aynı ip üzerinde ilerliyormuş gibi soru soruyorlar?(bizim dinden çıkmamızı istercesine)
Neden dini inançlarımızı iğneleyici ve insanın sadece kafasını karıştırıyorlar?
Bu insanların mason olduklarını dahi düşünmeye başladım. Hatta tehlike altında olduğumu dahi hissediyorum.
Sanki bunlar bizim halkımız arasından değil, başka uyruklardan ya da milletlerdenmiş gibi izlenim veriyorlar.
Yönetime mesajım bu soruların kaldırılması olacak. Çünkü kimse kimsenin dini inancını sorgulayamaz, karışamaz.
Bir çok soru görmekteyim böyle, geçen gün de sorulmuştu "müslümanlar neden hala tanrıya inanıyorsunuz, bilimadamları kanıtladı neden inanıyorsunuz" diye bir soru.
Sizin de gözünüze çarpmıyor mu? Nereye gidiyoruz böyle?

• Bizi bölünmeye götüren provokatörler dini inancımızı bozmaya çalışıyor
    60% (3)100% (1)67% (4)Oy Ver
  • Diğer; (belirtin)
    40% (2)0% (0)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• O soruları es geçiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• bunlar hep illuminatinin oyunları:)))

sen baya bir komplo teorisine girmişsin. hala daha türkiyenin çoğunluğunun müslüman olduğunu mu düşünüyorsun. herkesin kendi inancı ayrıca kimseyi bağlamaz. soruyu okuduğumda dini reddetmekten çok bir isyan gördüm ben

0|0
    0|0
  • Benim hiçbir grup, zümre veya toplulukla bir bağlantım yok. Kendi hür irademle eleştiriyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...