Kaliteli Kitap Önerileri?

Kendime birseyler katacağım kitaplar okumak istiyorum. Yasayan ve yaşatan kitapları yani. Öneriniz varsa çok sevinirim. :)

Güncellemeler:
Popüler edebiyattan eserler olmazsa sevinirim :)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• cesareti dogrulugu korkusuzlugu kahramanlıgı ögrenmek istiyorsan H. Nihal ATSIZ'ın Bozkurtların ölümü Bozkurtların dirilişini okuyacaksın İsminden siyasi bir kitap oldugu anlaşılmasın adam göktürk devletinin yıkılışını kuruluşunu kürşad ihtilalini roman şeklinde çok iyi anlatmış betimlemeler süper sade bir Türkçeyle akıcı bir kitap yazmış. Ön yargılı davranmayıp okumanı tafsiye ederim. Ayrıca Ruh adam atlı romanıda hayatın gerçeklerini ve aşkın gerçek yüzünü gösterdigi için insanlar sıkıcı bulur ama oda süper bir kitaptır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 1) yaşanmış esrarengiz olaylar
    2) jules verne-iki yıl okul tatili (süper :) )
    3) imam-ı suyuti- kıyamet alametleri
    4) ahmet şerif izgören-şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır
    5) ahmet şerif izgören-avucumuzdaki kelebekler
    6) rabındranaht tagor-gora

1|0
    0|1
  • Ben felsefe ve mit tutkunuyum birçok kitap okudum mısır mitine çok ilgiliydim ramses serisini bitirdim tavsiye ederim bir de sofie! nin dünyasını okuyabilirsin.:)

1|0
    0|1
  • aşka şeytan karışır

1|0
    0|0
  • tanrının gormu şiddetle ravsiye ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Murat Menteş korkma ben varım, dublor'ün dilemması. Michael sikkofield- Piyon

1|0
    0|1
  • Senden önce ben
    Bir avuç aşk

1|0
    0|0
  • Henri Charriéré - Kelebek

1|0
    0|0
  • "Ak zambaklar ülkesinde" var Grigory Petrovun çok güzel

1|0
    0|0
    • günümüz eserlerinden okuma kapağı süslü içi boş romanlar onlar, Thomas Mann - Majesteleri Kral var Alman edebiyatının güzel insanlarından biridir.

• körlük kitabını tavsiye ederim ama baştan söyliyim her bünye kaldırmaz

1|0
    0|1
  • Olasılıksız. Adam Fawer.

0|0
    0|0
  • Ne türden hoşlanırsın

0|0
    0|0
    • Klasik aslında, ama herşeye açığım dediğim gibi. Sadece gerçek kitapları okumak istiyorum. Popülariteye göre yayıncıya kağıtlar bastıran yazarların eserleri de bir emekle yazıldı tabi ki ama ben "kitap" okumak istiyorum.

• Şeytan yemini ni öneririm o zaman ben çok beğenmiştim

• Bunu da not aldım teşekkürler :)

• Bukre.

0|0
    0|1
  • polis cinayet dedi o adalet süper bir roman tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Game of thorenes serisi iyidir.

0|0
    0|0
  • Üstün dökmen serisi

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Tarih veya dini. Oku. Mesela ben 4 halifeyi okumaya başladım. Eğer okumam dersen tarihle igili okuyabilirsin.

1|0
    0|1
  • Direk kitap evi Pegasus istediğin tarza kitabı bulabileceğine eminim bir göz at.

0|0
    0|1
  • şahane hatalar

0|0
    0|0
Yükleniyor...