Ankara havası müzikleri dinleyen kız çok mu iticidir?

Bence aşırı iticidir, o kadar iticidir ki oksijen israfı falandır... Dalga amaçlı dinliyordum ama 1-2 hafta geçtikten sonra hoş gelmeye başladı :D Eğlendiriyor falan :D Çok mu iticiyim ben şimdi? :D

• Dinlenmemeli, iticisin be abi
    A seç
  • Değilsin itici şarkı işte
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Neyse gardaşlarım site zaten keko ağırlıklıymış o zaman hadi pavyona gardaşlar
Kurtuldum arkadaşlar çok şükür shakira kendime getirdi

0|0
625

En İyi Erkek Görüşü

• Allah belanı vermesin böğğk

1|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• sen bana bu dünyayı dar ettin zindan ettin :( dinle lan itici
    http://www.youtube.com/watch?v=M3dP3A_Smk4

1|0
    0|1
  • ya nadiren dinlenmesi gereken şarkılardır onlar. Benim asker arkadaşım bağımlısı olmuştu kurtaramıyoduk. Sabah saat 4te kalkıp gazinoya inip tvnin radyosundan Ankara havası dinliyodu sabaha kadar :S o derece bağımlısı olmuştu ve Ankara havası fazlalığından kaybettik ruhuna el fatiha :D Radyasyondan daha tehlikeli

1|0
    0|0
  • ben tamda bu sarkıların uretıldıgı yerde yasıyorum, bızım buralarda dugunlerde derneklerde calınırken baska ınsanların gece gunduz dınlemesını anlayamıyorum acıkcası, ha oyun havası candır.. angaralıya cenazede safta namaz kılarken hudayda cal sagı solu oynamaya baslar orası ayrı.. ama hep bunlar hep bunlar bayılır ınsan körelir sonunda..

0|0
    0|0
  • Nickini takın beyb.
    O gözlerine yazık etme.

1|0
    0|0
  • Öyle böyle iticilik yok yani.. Ankara Havası dediğimiz şey Pavyon Havasıdır.. Pavyon havası dinleyen kızdan hayır beklemem..

Pavyon gızlarına sakın aldanma
    Kanıpta seni seviyo sanma GAŞIKLAR

Aldanma aldanma sakın aldanma
    Sözüne kanıpta seni sevio sanma asss

1|0
    0|0
  • Güldürdün :)

1|0
    0|0
  • sadece kız değil cinsi ne olursa olsun iticidir :)

1|0
    0|0
  • niye itici geliyoki ruh halime göre hepsini dinlerim kime ne (arabesk rap hariç arsız belaaa :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • isteyen istediğini dinler buna karışılmaz ama doğrusunu istersen kendi açımdan söylüyorum o kadar da haz etmem. ancak önemli olan kişiliktir. ama sen zaten öylesine dinliyormuşsun. sanmam ya.

0|0
    0|0
    • Keko oldum abicim ben bildiğin
      otobüste duymuştum dalgasına dinliyim dedim 5 gündür hepsini ezberledim

• Gül eğlen oyna
      Dıdıdıt, severek yaşaaa, dıdıdıdıt :DDD asdgsdfhds
      Napıcam ben şimdi ya valla sinir oldum lan kendime

• herkesi eğlendiriyor aslında bunlar ama hani öyle açıp dinleme de garip :D bak bir sürü mükemmel müzik var araştır farklı türleri dene müziğin okyanusuna dal :D seni yansıtan seni rahatlatan sende bir şeyler uyandıran müzikleri bul. sonra eğer hala onları dinliyorsan kendini fazla kaptırmışsındır :D internet ayağının altında. araştır :D değişik sanatçıları müzik türlerini keşfet :D

• Ankara oyun havası dinlemek zevk, oynamak ayrıcalık, yapması profesyonelliktir..) Doğma büyüme Angaralıyım ve bende bağlama çalıyorum Ank oyun havası bir tarzdır.)

0|0
    0|0
  • hayatı tespih yapmışım gibi şarkıları dinleyen daha doğrusu sonradan yetme ankaralı namık gibi sanatçı bile olmayı beceremeyenlerin şarkılarını dinleyen kız-erkek farketmeksizin itici bence

0|0
    0|0
  • Bunun iticilikle alakası yok. Ben genel olarak her tür müzik dinlerim Hayko Cepkinden tut John Legend'e kadar. Fakat yeri geldimi bunları da dinliyoruz :) gayet de eğlencelidir. Eğlenmiyorum diyen yalan söyler :D

0|0
    0|0
  • Ankara havası mı dınlıon

0|0
    0|0
  • Kendisi olan her insan değerlidir

0|0
    0|0
  • hepsi değilde bir kaçı dinlenir kalitede :D

0|0
    0|0
  • Sabah yabancı, öğleden sonra, fantazi, akşam arabesk.

0|0
    0|0
  • 3 yildir ankaradayim halen sevmiyorum o müziği

0|0
    0|0
  • ben hemen çok hızlı bir şekilde soğurum basitlik emaresidir bende

0|0
    0|0
  • hayır itici değilsin ama müzik zevkini geliştirebilirisin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence itici değil. Yani 7/24 dinlemiyorsa

1|0
    0|0
  • Ankara havası güzeldir

1|0
    0|0
  • her turlu muzıgı dınlemelısın bence Ankara havası da dınletıyo kendını kendıne haksızlık ıtme

1|0
    0|0
  • bende hüseyin kağıt dinliyorum ne olmus yani ya takma kımseyı bacım sen nasıl mutlu oluyosan onu yap :)

0|0
    0|1
  • İtici mi oluyorum şimdi asfsda.. Her zamaan değil de arada eğlence için :D

0|0
    1|0
  • alaksıı yok bizde dinliyooz ne alaksı varr ki :D kıana gecende mortzartmı çalcaak bacıım :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...