İfade ve düşünce özgürlüğü üzerine düşünceleriniz?

ifade ve düşünce özgürlüğü size göre nedir. Benim gördüğüm bizim halkımızda özgürlük adı altında din örf ve adetlere eleştiri deyip hakaret ediyorlar... (ırkçı ya da siyasi yorum yapmayın)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ifade ve düsünce özgürlünü sorup hangi düsenlerimizi ifade etmemiz gerektigine sinirlama getirmek ifade ve düsünce özgürlügüne aykiridir.

1|0
    0|0
    • ırkçı ya da siyasi yorumdan kastım kendini bilmez dengesizlerin hakaret ederek yorum yapmalarını istememem sen anarşi seviyorsan bir şey diyemem..

• anarsizmden yanayim ama anarsizm birbirine hakaret edip birbirini ezmek demek degildir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Üstadın odasına biri piposunu tüttürerek girer. Herkesi şaşırtan bir ses tonuyla Allahın bildiğini kuldan neden esirgeyeyim
    Der. Üstad avret yerlerini Allah biliyormu görüyormu diye sorar. Saygısız adam cevap verir ve evet der. Üstadda o zaman kuldan neden esirgiyorsun der. Saygı heryerde kimsenin saçmalayıp cıvıtmasına gerek yok bence.

0|0
    1|0
  • Diğer insanların hakları zedelenmediği sürece vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• herkes istediğini söyleyebilir hakaret olmamak kaydıyla. şeriatı ve kemalizmi savunanlara bile hoşgörü gösteriyorum ben şahsen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...