Turan Dursun üzeri ne düsünüyorsunuz? Turan Dursunu taniyormusunuz?

Otuz yaşın altındakiler bilmez. Bu ülkede bir zamanlar Turan Dursun diye bir delikanlı yaşamıştı. Dursun her hafta köşesinde tüm İslam bilginlerine meydan okurdu. Yıllarca devam etti bu.
“Ey İslam bilgini geçinen cahiller” derdi Dursun. “Ben sizin hepinizden daha fazla İslam bilginiyim. Tüm kitapları, tüm ayetleri, tüm hadisleri sizden kat kat iyi bilirim. Sadece bugünkü değil, bin beş yüz yıl önceki Arapça’yı da en iyi bilen insanlardanım. Gelin ve bana; yanlışsın, hatalısın, gerçekleri çarpıtıyorsun deyin. Biriniz çıksın ve bunu desin. İşte buradayım. Hepinize bin kere hodri meydan. Var mısınız er meydana çıkıp beni tuş etmeye. Hadi çıkın karşıma”
Kimse karşısına çıkamadı Turan Dursun’un. Kitapları yüzbinlerce basarken dahi şimdi gevrek gevrek sütlaç yiyip, ihale hesabı yapan tek bir “cemaat” önderi çıkıp itiraz edemedi ona. Turan Dursun`la başedecek alimler bulunamadı ama onu sırtından vurup neşeyle cihad namazına koşacak zalimler bulundu. Dursun öylesine yetim öldü ki, kimse “Hepimiz Turan Dursun’uz” bile diyemedi.

Evet, Türkiyenin en aydin insanlarindan biridi, bu topraklarin verdigi en büyük adamlardan biridi.

Ve hepsi gibi Turan Dursunada hak edilen deger verilmedi.
Korkudan müslümanlar öldürdü Turan Dursun ama düsüncelerini öldüremezler.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• allah için öldürdüler. tanrı için kedi kesen satanistlerden bir farkları kalmıyor :(8:((:88

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok hostu

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Din tarihi profesörüdür kendisi. Bende kitabı da var. İsmi ''Din Bu'' . Okudum ben '' din bu'' kitabını , daha bir çok eseri var. İlhan Arsel'e Mektuplar vs..

0|2
    0|0
  • Evet duvara boya fışkırtıp Yaratıcı olmadığını anlayan yüzyılın aydını. d. d. d Bakmış öyle böyle şekiller oluşuyormuş.. Ee o zaman yaratıcıya ihtiyaç yokmuş.. Sanki boyayı ebesi fışkırtıyordu duvara. d. d. d Çok aydın biriydi severek gülüyoruz

0|0
    1|2
    • Aydin olmasaydi , Müslümanlar Kitap yazarak, TVde tartisarak ya da diger yoldan onu yenerlerdi.
      Kapi önünde 5 kursum ile öldürmezlerdi.

Turan Dursunda yapilan Cinayet, Islam üzeri dediklerinin nekadar dogru oldugunu kanitladi.

• Dünyada bir sürü adam İslam'ı yalanlıyor.. Ama hakaret etmiyor... Turan Dursun kitaplarını okumadan yorum yapma... Nasıl hakaretler ettiğini ben okudum...

Duvara boya fışkırtmışta tanrının yok olduğunu görmüş.. ÇOK ZEKİCE :D:D Uzaylılardan daha iyiymiş. d. dd. d

• Arap dilindeki mecazi kavramları, sanki anlamlarını bilmiyormuş gibi kasıtlı çevirmektedir. Mesela Allah'ın gözetlemesi demek olan "Allah'ın gözü" deyimini "insanın gözü gibi göz" diye tercüme etmiştir

AL İŞTE BU KİTAPTA YAZIYOR.. REZİLLİK LAN BU NE BÖYLE

YÜZ YILIN AYDINI TURAN DURSUUUN

• tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Bazı güç odakları öyle bir hava estirmişlerdir ki:"Bu adam sanki İslam düşmanı." gibi bir yargı oluşturmuşlardır. Oysa ki adamın İslam ile bir davası yoktur. Adamın karşı çıktığı İslam değil. İslam anlayışıdır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...