Kürk Mantolu Madonna Okuyan var mı?

Soru gayet açık şans eseri elime geçti okuyorum gayet güzel, sürükleyici şu an bile ilerki sayfalarda neler olacağını merak ediyorum başka okuyan var mı?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğum en iyi kitap!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Okudum ama hic begenmedim. Herkes oku dedi harika bir sey cikacak sandim ama hakkaten daha kitabin mantigini cozemedim. Bir kere kitabin sonunda olayin icinde olan adamin hikayesi saniyorsun ama gidip hic beklemedigin bir adamin hikayesini anlatiyor. Sonunu da ilk adamla baglamiyor. Oyle sadece olayi anlatan basit bir tip olarak kaliyor. Sonuc: hic begenmedim.

0|0
    1|0
    • Olabilir daha sonuna gelmedim btirince tekrar yorum yapıcam ama şu an iyi gidiyor

• Kitap ortasi iyi gidiyor evet ama sahsen ben cok daha farkli bir son beklerdim. Hayal kirikligi oldu benim icin.

• Madonnayi hic sevmem.

0|0
    0|0
  • müthiş bir kitap ben ağlamıştım yazarın sabahattin Ali'nin güzel bir uslubu var ve cok sürükleyici farklı bir olay örgüsü

0|0
    0|0
  • ben değil de kız kardeşim okudu yan oda uyandırıp sorup gelim mi :D

0|0
    0|0
    • yok rahatsız etme bence sende oku :)

• Harikaydı gerçekten. Geçen sene okumuştum bende.

0|0
    0|0
  • evet ben okumuştum :)

0|0
    0|0
  • Okumuştum :D

0|0
    0|0
    • Peki yorumunuz nedir

• Açıkçası ben çok beğenmiştim, betimlemeler falan kesinlikle iyiydi. Bence seversin

• Bitimine yakınım şu an çok hoş gerçekten

• Harika bir kitap :))

0|0
    0|0
    • Bencede şu an öyle devam ediyorum bakalım :)

• Okumadıysan geç kalmışsın..

0|0
    0|0
    • Yeni elime geçti 2 güne biter işe giderken okuyorum azar azar :)

• ben okumuştum eski hesabımda bu kitabın uğruna soru bile açmıstım!11 güzeldi:D

0|0
    0|0
    • aynı kafadanız demek ki :)

• sonuna sinirlenceksin:/7

• Hadi ya :/ yanlız kitapla özdeşleştim tıpkı benim hayal dünyam gibi adamın kafasında kurduğu kurgular

• Evet var sorabilirsin merak ettiklerini :D

0|0
    0|0
    • sormak istemiyorum :) Heycanı kaçar sadece bu müthiş eseri kaç kişi okumuş diye merak ediyorum

• Bencede kendin keyfini cikara cikara okumalisin :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben çok beğendim. Sabahattin Ali'nin Kuyucaklı Yusuf'unu da tavsiye ederim. Bir de Marko Paşa'da yazdıklarından derlenen bir eleştiri kitabı olacaktı ama ismini hatırlayamadım.

0|0
    0|0
    • Pek kitep okumam ama denk geldi oldukça güzeldi ama isimleri aldım sağol :)

• Guzel kıtap dıyorlar okumak daha nasıp olmadı

0|0
    0|0
  • Abartıldığı kadar kesinlikle yok güzel ama sıradan bir kitap.

0|0
    0|0
  • okuyacağım kitaplar arsında. bir gün mutlaka

0|0
    0|0
    • Fazla zaman kaybetme bence ;)

• Yasayan ölülerin yeniden doğusu diye bir film izledinmi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...