İstanbul'da yaşayanlar, veya İstanbul'u gezenler..

En sevdiğiniz semt neresidir, nereleri gezmekten keyif alırsınız?

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş sahile yakınım yürüyerek de gidebiliyorum.Fındıklı,Kabataş,Ortaköy,Bebek,İstinye yi seviyorum.İçeceğim zaman İstiklal'e gidiyorum eğlence de orada oluyor genelde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Manzara istiyorsam ve de içeceksem Moda sahili ve Kadıköy civarını kullanırım genellikle Anadolu yakasında. Yaklaşık 3-4 saat önce Ortaköy sahilinde içiyordum arkadaşlarımla :) Gezmek istiyorsam Beşiktaş, Taksim, Levent ve Adalar'ı tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • Kız kulesine bayılırım. Onun harici yaşadığım yeri yani Tarabyayı severim Bebek ve nişantaşı da güzel yer ama Kız kulesini tek geçerim :)

0|0
    0|0
  • istanbulun sahil kesimleri daha bi farklı eminönünden başlarsın beşiktaş kuruçeşme ortaköy derken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın he bide kalbalık olan yerler yani cıvıl cıvıl yer istiyosan taksim bakırköy öneririm

0|0
    0|0
  • İstanbul doğumlu olmama rağmen İstanbulun dibinde oturmama rağmen fazla gidemiyorum.

0|0
    0|0
  • taksim, ortaköy, bakırköy, beşiktaş güzeldir. Kadıköydede mercandan kokoreç yemelisin ;)

0|0
    0|0
  • İst eskisi gibi değil. Trafik sitresi hiç çekilmiyor.

Ben gece yarısından sonra gezerim. İstanbulun en uzak ilçesi 15 dakika :)

0|0
    0|0
  • İstanbulda oturmuyorum ama yorum yapmak istedim.Bebek gerçekten çok lüks biryer ama güzelliklerle dolu beşiktaş ta cok guzel sahıl boyu ama ilerde yasamayı dusunuyorum

0|0
    0|0
  • beşiktaşa geliceksin ordan güzel bir vapur gezisi yapıcaksın üsküdara doğru kız kulesinin karşısında cafeler var orda oturucaksın kahveni içiceksin müzik eşliğinde sonra ordan ortaköye kayıcaksın harika oluyor heleki ortaköyde sabahlamak

0|0
    0|0
  • ben Yalovadayım taksim bebek beşiktaş güzel yerler şileyi hiç sevmedim

0|0
    0|0
  • adalara git

0|0
    0|0
  • Üsküdar hayalimin semti.

0|0
    0|0
  • Eyüp, Eminönü, Beyoğlu, Taksim, İstiklal, Ortaköy Bebek ve 4. Levent :))

0|0
    0|0
  • sarıyer...via port kurtköy...birde üsküdar.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim semt sarıyer

0|0
    0|0
  • Uskudar ve sultanahmet favorimdir.

0|0
    0|0
  • istanbul bebek ;D

0|0
    0|0
  • çok gitme ve gezme fırsatım olmasa da beylikdüzünü çok beğendim

0|0
    0|0
  • İstanbul sınırları içerisinde nefes almak keyif verici nerde olduğumun çok fazla bi önemi yok.

0|0
    0|0
  • taksim , ortaköy,beşiktaş , cihangir, florya,

üsküdar , beykoz, kadiköy

0|0
    0|0
  • gezmedıgım yerı kalmadı ama hep gıdıyorum:P

0|0
    0|0
  • dur daha 20 gün sonra oraya yerleşeceğim :-)

0|0
    0|0
  • tarihi yarımada, üsküdar salacak, bağdat caddesi, beşiktaş-ortaköy arası sahil hattı ve ortaköy, arnavutköy, nişantaşı, anadolu kavağı, çengelköy

0|0
    0|0
  • bence; süreyyaplajı, moda sahili, pendik marina, bostancı sahili, bebek, cihangir.

taksimin istiklalin, ortaköyün, beşiktaşın, eminönünün eski tadı yokki, iti kopu serserisi, apaçisi nerde,hepsi bu semtlerde artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• beşiktaş-taksim-kadıköy-üsküdar-istinye-adalar bide.

0|0
    0|0
  • Fatih'in geneli güzeldir.

0|0
    0|0
  • Anadolu yakası güzel.

0|0
    0|0
  • kadıköy

moda sahili

beşiktaş , taksim ,istiklal,ortaköy

çamlıca, bostancı, adalar

vvvvvvvvvvv tabiki galata =*

0|0
    0|0
  • pendiğe ve beşiktaşı gezmeyı cooook sevıyorum mutlaka geldıgımde bu ıkı yerden bırınde oluyorum.

0|1
    0|0
  • Çemberlitaş,Sultanahmet,Beyazıt,Sirkeci,Eminönü,İstiklal,Ortaköy,Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • istanbul olsunda fark etmez neresi olursa olsun ama kadiköyü cok beyenmisdim birde eminönünü

0|0
    0|0
  • beşiktaş taksim

0|0
    0|0
  • Ortaköy,fatih,eyüp,beşiktaş...

0|0
    0|0
  • Adalar iyidir.

0|0
    0|0
  • Nisantasinda kahve icmek cok guzel ve havali