Bu kadar boş insanlar mıyız ? Peki neden ?

Dikkat ediyorum da,bir çok soru TV ve tv yarışmalarıyla ilgili.Kimi nasıl başarmış,kimi daha güzel.Kimi hangi sahnede ? Bu TV kültürü neden bizde fazla ne buluyor bu programlarda merak ediyorum.!

Afrika da yemek yokken bizde yemekteyiz.

Sudanda hayat mücadelesi var.Bizde Muhteşem yüzyıl

Başka bir ülkede savaş var.Bizde survior

Başka bir ülkede sefalet var.Bizde güzellik yarışması..

Hala o budala kutusunu izlemeye devam mı edeceksiniz ? Adam gibi haber izleyip,faydaları programları izleyenlere lafım yok.

Güncellemeler:
Bazı arkadaşa bir adres : link

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Eminim senin gibi daha duyarlı insanlar vardır ve çoğalmasını umuyorum.Buna ihtiyaç var.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Gerçekten güzel programlar var televizyonda. Muhteşem Yüzyıl da onlardan biri. Ama yok survivor yok yemekteyiz dünyanın en gereksiz şeylerinden biri.

0|0
    0|2
  • tamam programları savunmuyorum ama o budala kutusu sayesinde o sefalet , savaşları öğrendin ayrıca bunları öğrenmek yetmiyor , kim ne kadar çaba gösteriyor ? bunları bilip de yapmayan bence bilmeden yapmayandan daha kötü bir yerde...ayrıca bunların insanların boş olmasıyla alakası yok , tembeliz...

0|1
    0|0
  • Acaba siz ne yapıyorsunuz? Madem bu kadar boşluktan yakınıyorsunuz ama hala bu sitede ZAMAN öldürüyorsunuz. Demek ki dolu olsanız atomun moleküllerini araştırırdınız.

ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum ama başkalarını değiştirmek istiyorsak önce kendimizden başlamalıyız.

0|0
    0|0
    • Ben mi ne yapıyorum.

Senin aklından geçmeyecek herşeyi yapyorum.

Kitap okuyorum.

İşimi yapıyorum.

Arkadaşlarıma zaman ayırıyorum.

Her tatil günümü farklı ve başka yerlerde geçiriyorum.

Çay+ keyfim'ede diyecek bir yok..

Ben zamanı öldürmüyorum.Zamanı değerlendiriyorum.

• Bu soruyu sorarken harcadığın zaman emek gibi şeyleri daha yaarlı işlerde kullanabilirdin.

Prof gibi takılmaya gerek yok beyb

• Ben prof gibi takılmıyorum beyb.!

Ben sıradan bir insan gibi davranıyorum.Bunları düşünecek kadar prof olamadım.

Sende biraz profluk var.Neden diye sorarsan,baksana molekül felan epey işi biliyorsun.

• Kozmik sen kocaman bir çılgınmışsın meğer dostum..

0|1
    0|1
  • tv izlemiyorum hiç

0|0
    0|0
  • faydali programlardan örnek rica edeyim. hangi tv kanali ve hangi belgesel?

0|0
    0|0
    • ÜlkeTV " Tarihi Sohbetler "

• Düşünce tozu ?

Erkekler Ne Diyor 3

• abi ozaman digiturk kablolu tv vb d-smart alıp belgesel kanallarına takılcan

0|0
    0|0
  • bunları söylemeyi bende bilirim icraat lazım adamım.tüm gününü pc başında geçiren sen Tv izleyecek değilsin zaten.

0|0
    0|0
  • Bunları şu anda burda söylüyorsunda ne oluyor icraat lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...