Yazılarımı yorumlayabilecek var mı?

Merhabalar ! Uzun süredir ara verdiğim bloğumda yeniden yazmaya başladım. Tabi okuyucu kitlemi de kaybetmiş oldum böylece ve bu beni biraz üzdü. Sizce zamanımı boşa harcamayıp başka bir iş, hobi ile mi ilgilensem, yoksa devam mı etsem? Yorumlarınızı bekliyorum. http://gecelambam.blogspot.com/

Güncellemeler:
Merhabalar yazılarımı nasıl buluyorsunuz? :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence tek bir formda yazsa daha iyi. Yani bir gezi rehberi veya öneri rehberi tarzı bir blog mu olacak yoksa kendi düşüncelerini hislerini yazacağın bir blog mu olacak ona tam olarak tekrar karar verip ona göre devam edebilirsin yazmaya. Bende uzun zamandır yazmadığım bloğuma geri döner gibiyim. Dönmedim ama dönmeye çalışıyorum. sizofrenkarinca@blogspot. com da benimki.

0|0
    0|0
    • Aslında öyle yapacaktım ama çeşitlilik gelsin istedim bilmiyorum :) Hem yararım dokunur belki birilerine diye düşündüm

• Bence tek yönde ilerlemen daha iyi olur ona göre insanlar takip ederler siteni. Eic için de teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 3

• Tereddute dustugine gore o kadar da cok sevmiyorsundur yazmayi.

0|0
    1|0
    • Sevmiyor değilim ancak okuyucu kitlesi çok düşük olduğundan üzüyor tabi :)

• Cok olsun bos olsun mu isterdiniz :)

• Okuyan insan boş olamaz diye düşünüyorum :)

• Bir şey demek için detaylı incelemem lazım yazılarınızı...
    Yine de diyebilirim ki vazgeçmeyin...

0|0
    1|0
  • Onemli olan cabalayarak kaybettigini fazlasiyla kazanmak. devam et bence

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ben de buna çalışıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Para kazanmak için yapıyorsan boşver. Hobi olarak ise devam et.

0|0
    0|0
    • Tabiki hobi olarak yazıyorum yazılarımı. Ancak reklamdan bahsediyorsan zaten sitenin alt kısmına yerleştirdim. Çok bir etkisi olmuyor :)

Yükleniyor...