Fare beslemek istiyorum. hamster değil , küçük fındık faresi. eve nasıl alıştırabilirim?

çok hızlı oluyorlar. nasıl evcilleştirebilirim kaçmaması için?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• eve mı salcan fareyı? neyıne alıstırıyon cam fanusta yasıcak hayvancagız

0|0
    0|0
    • tamam da hiç çıkarmıycak mıyım ordan? hayvan kafayı yer be

• bence besleme cıktıgı an ne yapacak sence? ben besledım hamster 3 dakka kayboldu yatagı yedı o yuzden

Erkekler Ne Diyor 11

• Kapıyı evin köşelerine peynir bırak. alışırlar.. tiksinti veeici mk

0|0
    0|0
  • Ya bak benim hamsterın topu var. İçine koyuyosun, koştura koştura geziyor evi. Pek bir bilgim yok, ama kanımca o hayvancağız da bu şekilde alışabilir kısmen. Bizim ki fazla mecnun oldu gerçi, bir hamster neden omzuna tırmanır insanın?

0|0
    0|0
  • Yabani Bir fareyi evde beslemek ben hiç duymadım özellikler yaban faresi evde beslenilsin bunlar bir ton hastalık taşır üstünde girip çıkmadıkları yer yoktur - sen bence bu fikri gözden geçir

0|0
    0|0
  • Fare beslemeye başladığın gün haber ver ks den çıkayım. Nolur nolmaz fareden kaptığın hastalıkları burayada bulaştırırsın sonra. Kuduz veba ve bir çok hastalık taşır fareler.

0|0
    0|0
  • yeşil yolu mu izledin ne ettin :)

0|0
    0|0
  • Peynir ver

0|0
    0|0
  • fare biraz sakat ama gerekli koşulları sağlamazsan Allah korusun veba-kuduz bile bulaştırabilir

0|0
    0|0
  • fare çiftlii kur sen

0|0
    0|0
  • bunu anana söylede senin a... napıyo bak :D

0|0
    0|0
  • bol bol fındık al 😃

0|0
    0|0
  • evcilleşmez o ya sen onu bir yere kapacaksın hayvan kafayı sıyıracak, ya da evin içinde saklanbaç oynacaksınız, şahsen hayvanların kafese kapatılmasına karşıyım :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çok zeki oluyorlar... bence tek al 45 günde bir doğuruyorlar... bizim garajda vardı babam yapışkan koydu az ilerde de şişede kum var sen kum şişesini del yapışkanın üstüne taşı yapışkanın üstünden kendine geçiş yap vay bee dedirtti... birde zor ölüyorlar... kalem defter ne varsa kemiriyorlar tahtayı bile kemirgen sonuçta...

0|0
    0|0
  • ben mınnacık bır fare besledım uc gun manyak elımı ısırdı bende kızdım attım:d su sısesınde besledım yavru ıken mınnacık oluyo

0|0
    0|0
  • Yalnız fare koloni şeklinde yaşayan bir hayvan ve genelde önce tek bir fare gönderirler eğer o severse koloni gelmeye başlar ya sen öncü fareyi alıştırsan koloniyi getirir bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
    • saçmalığa bak :)) gönderirler dediğin kim? patronu mu :D

• Saçmalığı görürsn öncü fare koloniyi getirdiğinde gelir burada soru açarsın evimi fareler basti nasıl kurtulurm diye

• Sana bulasabilecek hastaliklari da goz ardi etmen gerekecek. Yikamakla gececek mikroplar degil farelerdekiler.

0|0
    0|0
    • lağım faresi demedik yahu :) fındık farelerinde olmuyor

• ıyyyy korkmuyormusunn :/

0|0
    0|0
    • Yoo niye korkayım? ne zararı var. bazen ısırabiliyor sadece.

Yükleniyor...