Antalya'da yaşamanın ne gibi zorlukları var? Antalya'da yaşayanlar cevap versin.

İzmirde yaşıyorum bi iki sene sonra arkadaşımla antalyada yaşamyı planlıyoruz. Antalyada yaşamanın ne gibi zorlukları olduğunun, güzel taraflarını yada kötü taraflarını yazar mısınız? Yaşam standartları neler yada çabuk sıkılabileceğimiz bir yer mi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İzmire göre fiyat olarak hemen hemen aynıdır., Burda kış görmezsin fazla. Hava yazın çok sıcaktır. Esnafına hiç güven olmaz. İnsanı da çok para canlısıdır. Doğal güzellikleri bol bi şehirdir tabii parası olana :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• antalya candır.. <3 sıkıntın olmaz..sıcak o kadar..denize giriverirsin

0|0
    0|0
  • 8 YILDIR Antalya'da ikamet ediyorum. Öncelikle diğer büyük şehirlere göre hayat ucuz ulaşım sıkıntısı pek yok trafik yazın bir kaç ay oda belli satlerde malum sahil boyunda oluyor dolmuş sistemi şu günlerde akla zarar bir şekilde yolcularda şoförlerde çıldırmış durumdalar. Ama genel anlamda büyütülecek bir sıkıntı yoktur.

Yazın nem oranı fala olduğundan sıkıntı olabiliyor onuda klima ve deniz ile hallaedebiliyorsun. Kış burada pek yok gibi elektirik sobası ile koca bir kışı çıkarabilirisin zaten pek çok kişi klima ile atlatıyor. Eğer merkez de bir yerde ikamet ediyorsan çoğu yere yürüyerek gidebilirisn.Antalya da Antalyalı bulma olasılığın 10 da 2 dir

Esnaf ve Halka gelince alışıla gelen söz senettir uygulaması burada pek geçerli sayılmaz insanlar pek güvenilir değil meziyet ve faziletlerden önce menfaat çıkar daha ön planda tutuluyor. Gece hayatı olarak ortlaık bar pavyojn taverna dolu ama adam akıllı meyhane pek az

Antalya kültür olarak çok kültürlü bir vilayet öyle ki köyleri ilçelri ve merkezi ayrı dünyları yaşıyorlar.

0|0
    0|0
    • merhaba bende antalyaya 3 gunlugune gıdecegım gidiş dönüş uçakla ve otobüsle ne kadar tutar fiyat olarak biliyor musunuz ?

• Nereden gideceksiniz ki ?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende Eylül gibi yerleşicem büyük ihtimal Antalya'ya.

Ama çook sıcak yahu öyle böyle değil.Sıcak beni bozmaz diyorsan 10 numara.

Klimasız adım atılmıyor nerdeyse :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...