Hangi dizileri izliyorsunuz?

How I Meet Your Motheri bitirdim onun gibi eğlenceli bir dizi önerir misiniz ya da sizin çok beğendiniz bir dizi olabilir :D

0|0
1323

En İyi Kız Görüşü

• Ben himym'i 3 kere bitirmis bir hasta olarak gönül rahatlığıyla Friends' i oneririm. Muhtesem bir dizi! Ayrica himym yapilirken friends' ten kopya cekilmis :) sevecebilecegini düşünüyorum

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Hell on Wheels.
    Suits.
    Skins. ( ben de şu sıralar bunun tadında dizi arıyorum. Bitmesi evlat acısı gibi koydu)

HIMYM tadında dizi arıyorsa Two and a half men, The big bang theory, Scrubs, My name is Earl uygundur.
    Özellikle Scrubs ve My name is Earl diyorum. İkisinin de bitişi çok koymuştu. :(

2|0
    0|0
  • Big Bang Theory, Two And A Halfman. Family Guy.

1|0
    0|0
  • Teen wolf

1|0
    0|0
  • saymakla bitmez :D

1|0
    0|0
  • Preson Break...

1|0
    0|0
  • The Originals.

2|0
    0|1
  • Blue mountain state
    Entourage
    var iizlersen çay var içersen :D

1|0
    0|0
  • Lilyhammer

1|0
    0|0
  • yabancı olarak bı the walkıng dead var turk dızılerını takıp etmıyorum

1|0
    0|0
  • Hiç bir diziyi izlemiyorum. Yapılanlar zihin kontrolü. Sadece talk showlar ve belgeseller izlerim :D

1|0
    0|0
  • Bilmem ne varsa :D ciefdi:P yanliş olmadiysa orta okuldan mezun olalali cok oldu :D

1|0
    0|1
  • Kardeş payı

1|0
    0|0
  • sürekli dizi :D

1|0
    0|0
  • South Park

1|0
    0|0
  • Teen Wolf..

1|0
    0|1
  • kardes payi

1|0
    0|0
  • da vinci's demons Kesinlikle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Elin gavuru bizim dizilere para yıgıyor kendi milleti izlesin diye. siz gidip elin gavurunun filmlerini izliyorsunuz üstüne üstlük bir bokta anlamadınız halde.

0|1
    0|1
    • Sadece yabancı dizi izliyorum demedim ki :)

• Aynen.. Diyenlerin agzına saglık iyi bir tercih kardeş payı eglencelidir hoş vakit geçirir yabancı dizi izleyip altyazı okurken ızdırap çekmekten bir nebze daha iyidir :)

• Sana acı gerçeği söylüyorum onun gibi efsa.. bekle.. nevi bir dizi yok bu dünyada yavrucuğum. Bu arada ben neil armstrong

0|0
    0|0
  • Yerli mi? yabancı mı?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 12

• kore dizisi Man From The Stars arkadaşım önermişti, ramazanda boş vakit çok, iyi gitti...

1|1
    0|0
  • Doctor who/Supernaturel/Pretty Little Liars/2 Broke Girls/My mad fat diary/Teen wolf Hepsi çok güzel diziler öneririm :3

1|1
    0|0
  • Friends güzel eskide kaldi ama kaliteli

2|0
    0|0
  • The Originals
    The Vampire Diaries
    Da Vinci Demons
    Supernatural
    Game of Thrones

Bir de izleyip devam ettiremediklerim var onları yazmıyorum :)
    Supernaturalı onerırım ama HIMYM'e benzeyen hıc bır yanı yok fantastık bır dızı :)

1|0
    0|0
  • Mmfd izle

1|1
    0|0
  • The orjinals

1|1
    0|0
  • Shameless.

1|1
    0|0
  • Game of Thornes
    Downton Abbey
    The Borgias

1|0
    0|0
  • Kardeş Payı, Güzel Köylü, Supenatural, The Walking Dead, Kaçak Gelinler, Güllerin Savaşı. Daha vardır da unuttum :D

1|0
    0|0
  • Teen wolf u izle

1|1
    0|0
  • Tren wolf, tvd, game of thrones izlemenin öneririm:)

1|0
    0|0
  • pll yi mutlaka izleyin under the domeda cok sacma ama izleniyor friends mukemmel

1|0
    0|0
Yükleniyor...