Hasan Karacadağ ve yapmış olduğu korku filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dabbe serisini illaki duymuşsunuzdur. El-cin vs. Sizce başarılı mı? Ben şahsen başarılı buluyorum. Hasan Karacadağ Türk halkının korktuğu noktaları iyi gözlemlemiş, bu filmlerinden anlaşılıyor. Bazıları çok iyi olmasa da başarılı diye düşünüyorum ben.

0|0
7|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• 3 harfliler 5 harfliler olmasa türk sineması korku alanında ne bok yiyecekti diye düşünmüyor değilim.

0|1
    0|0
    • Bizim inancimizda onlar var çünkü :) tutup Cadılarla ilgili film yapsa kimse tiye almaz heralde

• Semum izledim sadece. Dabbe ve el cin i izleyesim gelmedi doğrusu.. Türk filmi olduğu için pek izleyesim gelmiyor..

Ama izlerim güzelse...

Semum'da idare ederdi

0|0
    0|0
    • Evet semum da güzel ama o hasan Karacadağn değil sanırım.

• Pardon yanlış hatirliyomuşum demekki.

• Sorun yok :))

• filmleri daha kaliteli ve daha doğal hali ile daha güzel çekeblir... takip eden ve filmleirni izleyen biri olarak söylüyorum...

0|0
    0|0
  • ben beyeniyom kendisini. dabbe serisinin ilki saçmaydı resmen bitsede gitsek diye dua ettiğimiz bir filmdi. ama serinin ikinci filmi muhteşemdi. insanların başına gelen olaylardan yola çıkarak yapmış; bu da filmin kalitesini yükseltmiş doğal olarak. paranormal activity den çok daha başarılıydı bence. uyurgezerlik vakasıyla karşılaştığım için böyle düşünüyor olabilirimde...

0|0
    0|0
  • komedi filmi diye izledim :) Türkler sadece komedi filmi yapabiliyor bu bir gerçek komedi olmayıp yaptıkları en başarılı film Fetih 1453 :)

0|0
    0|0
  • İzleme onları böh:/

0|0
    0|0
  • Dabbe - Bir Cin Vakası'na gitmiştim. Hayatımda izlediğim en saçma filmdi, korkutmaya yönelik tek hareket aniden gelen çığlık sesleriydi. O günden beri de Hasan Karacadağ takip etmiyorum. :D

0|0
    0|0
    • Ben de onu çok begenmstm gece yalnz başıma hoparlöru takip izledim :D abuk sabuk makyajli yaratiklarla korkutmadgi gerçekçi olduğu için seviyorum ben de

• Ama aniden gelen çığlıkla ürpermek korkmak sayılmaz ki, gişede paraları bana verin ben arada çığlık atar korkuturum sizi asfhsf :D

Tabii saksılardan, topraktan falan sakatatların çıktığı sahnede fena iğrenmiştim. :D

• Cinlere kafayi bayya bozmus herifcioglu.

0|0
    0|0
  • fikir olarak çok iyi zaten bizim memleketin dininde malzeme çok kurku filmi yapmaya. ama oyunculuklar olsun yönetmenlikler olsun 10 üzerinden 2 vermem. daha sonunu getirdiğim türk yapımı korku filmi yok yani cidden berbatlar :S

0|0
    0|0
  • Çoğunu izledim çok başarılı. Ben hep diyorum Türk Korku Filmleri'nin avrupada rakibi yok diye... Gerçekten hiçbir ülke Türkiyenin yaptıgı gibi yapamıyor filmleri.

0|0
    0|0
  • dabbe 3 ve 4 dışında pek başarılı olduklarını söyleyemem, sahneler üzerinde çok duruyor, az detay verip hayal gücüne bıraktığı noktalar da var. gerçi dabbe 3 ve 4ü izletip az arkadaşlarımı korkumadım da değil.

0|0
    0|0
    • Zaten ben de 3. Ve 4. Filmlerini çok begendm :) inanan bir insanin etkilenmemesi mümkün değil

• Yengemle izlioduk da :D gece karanlkti. Ahah kötü olmuş :))

• ertesi gün muska yaptırmaya gitti adam :D

• 10 üzerinden 1 veriyorum

0|0
    0|0
  • Başarılı bulmadım açıkçası. Yabancılar işi biliyor sanırım. O kadar korku filmi izlemişimdir Dabbeyi kardeşim yapsa daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • Eldeki malzeme çok iyi ama oyunculuklar ve çekim cok kötü ne yazikki.

• Ne dimessin :D ikinci bir Paranormal Activity efsanesi yaratiomuşuz :))

• Neden olmasın neyimiz eksik :-D

• hasanı basanı geç korku filmi max 16 yaşa kadar korkutur şahsen ben çok korkardım ama büyyince kalmıyo bu yani :D korku filmi kan görmek için izlenir testere , koleksiyoncu falan gibi dabbe el cin falan çok etkilemez sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • O kim vine falan mı çekiyo

0|0
    0|0
  • türklerin yaptıgı korkular komik geliyor bana

0|0
    0|0
  • Çok kötü..

0|0
    0|0
  • Dabbe 5 çıktı bak yeni. Adam yapıyor ya..

0|0
    0|0
  • berbat kimse kusura bakmasinda biz beceremiyoz bu işi.. gürültüyle izleyici korkutmaya calisiyorlar

0|0
    0|0
  • Olum adamın senaryolar kısıtlı ya fjsnfjsb her filminde dini şeyler var :D Korkmuyoda fjsb

0|0
    0|0
  • Başarılı 2-3 gün evde ışıklar açık uyuduk el-cinden sonra :)

0|0
    0|0
  • bence on numara

0|0
    0|0
  • düşünce olarak iyi ama icraat sıfır. özellikle oyunculuklar

0|0
    0|0
  • Bence başarılı.

0|0
    0|0
  • Konusu gerçekten iyi guzel oluyor ama oyunculari berbat oynuyor + graphicler basarili degil uç harfliyi gosteriyor yeden kakao pudra'si gibi çikiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sana katiliyorum her filmi başarılı olmasada oturup hepsini izlemişliğim var

0|0
    0|0
  • elcin değil ama cin çarpması na fena korktum var ya :/

0|0
    0|0
  • Cok basarili.. Gercekten Turk halkinin korkularini yansitabiliyor..√√

0|0
    0|0
  • evet ayni fikirdeyim mesela ben izleyemedim korkudan o şekil

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı ve inanılması gerekenleri iyi vurguluyor her serisi iyidir