Kitap yazicam da begendiginiz kiz erkek diyaloglari var mı aklinizda?

Arkadaslar ben kitap yazicam da kiz erkek diyaloglari var mi aklinizda? Hikaye ask konulu olacak o yuzden ilginc kitap isimleri tavsiye edebilirsiniz cok sevinirim. ya da ana karakterlere isim ne koysam kizla erkege meslekleri ne olsa yardim ederseniz cook sevinirim

Güncellemeler:
Kitap yazicam da ilginc romantik kiz erkekdiyaloglari
Kitap icin yardiiimmmm

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir filmde izlemiştim bu sahneyi filmi hatırlamıyorum bilen varsa söylesin lütfen : Bir erkek ve bir kız çocuk yemek masasında oturuyorlar. Diyalog şöyle :
    Erkek : Vay Canına hayatımda gördüğüm en güzel kız
    Kız : Nerde?
    Erkek : Tam sağ tarafında

Ve sağ tarafta da ayna vardır :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kız. kitabun adı belli değil. karakterleri belli değil. diyaloglar belli değil. her şeyi bize sormuşsun. ben yazıp yollayım istersen

0|0
    0|0
  • + Ya hayatım, benim elimde bir şey vardı ya.
    - Ne vardı?
    + Ne bileyim, bir şey vardı.
    - Ne bileyim ben be!
    + Haa evet, elini tutuyordum, unutmuşum.
    - Poşet miyim ben be!!

0|0
    0|0
  • kız: mutluluğun resmini çizebilir misin?
    erkek: biraz sabit durursan..

0|0
    0|0
  • Taslağı pm atarsan yardımcı olabilirim biraz

0|0
    0|0
    • Taslagida tam belirlemis degilimki once su konulari bir ayarlasam taslagi hazirliycam

• Saf ask diyelim genc kizin bir erkeke asik olusuyla ya da asik olmus olup aralarinda yasanan tartismalardan baslayip bitisinden sonra yeni bir ask baslangici gibi bir univ. Ortami olabilir ya da yeni mezun olmus is bulmus falan olabilir

• Hepsine ayrı ayrı da başlangıç yapılabilir veya aynı başlangıç. Yine de net olmalısın

• bende yazıyorum sana tavsiyem acele etme

0|0
    0|0
    • Acele etme derken? Kitaba baslamak icin mi acele etmiyim olaylar arasinda mi?

• kitabı yayınlamak için kendini iyice pişir sonra ve gelip buradan yardım di, leme yaşa anılarını yaşa hiset ve yaz.

• Daha once yazdigim cok kitabim var ama basmadim yeni bir kitap icin fikirler aliyorum âklimbcok karisik. Sonucta gne kendim yazica kitabi

• Deniz ve Yüksel k

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir hizmetçinin kontla aşkı olabilir elisa rivombrosa gibi

0|0
    0|0
    • Bu fikir iyi ama isimleri turkce yaziyorum

• bu hikayeyi değiştirebilirsin kızın adı başka olur adamın adı başka olay lar farklı gelişir ve mutlu biter sonu sonu mutluydu sonra dizi devam etmişti kontu öldürmüşlerdi

• Aynen dusunucem begendim bu fikride aklimda tutuyorum tesekkurler :)

Yükleniyor...