Gitmeyi isteyip gidemediginiz yer?

Gitmeyi çok isteyipte bir türlü gidemediginiz bir yer var mi?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Daha doğrusu bir çok yer var diyebilirim
    Türkiyede kesinlikle ama kesinlikle mugla fethiye-kelebekler vadisi ni çok merak ediyorum , Kırklareli - Kıyıköy, Çanakkale/Balıkesir - Kaz Dağı, İzmir - Şirince, Ölüdeniz ama favorim muğla fethiye KELEBEKLER VADİSİ süper bir manzarası var resimleri dahi insanı dinlendirmeye yetiyor
    Yurtdışında Önceliğim amerikada New York city de özgürlük anıtını çok merak etmişimdir, San Francisco sokaklarını çok övüyorlar gerçekte görmek çok istiyorum, Los Angeles, Las Vegas, ve yıldızlar şehri Hollywood
    Sonra güney afrikada cape town favorilerimden biri hayat ucuz ve kaliteli bir yaşam var tam tatil yapılabilecek bir yer ayrıca gürcistan (batum) çok merak ediyor ordada hayat ucuz kendi para birimimize göre ;yunanistanın o dillerden düşmeyen adalarına rüyalarımdan çıkmıyor değil çok güzel yerler son olarak Eyfel Kulesi - PARİS ve Babilin asma bahçelerini çok görmek istiyorum kısaca param çok olsun dünyayı soluksuz turlarım diyebilirim ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevgilimin yanı :(

1|0
    0|0
  • İtalya'da Roma, Milano şehirleri.

0|0
    0|0
  • Paris

0|0
    0|0
  • hawai en çok oraya gitmek isterim

0|0
    0|0
  • Ay'a gitmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Mars.

0|0
    0|0
  • evet var hollanda - amsterdam

0|0
    0|0
  • Fransa aşıklar şehri-Pariz

0|0
    0|0
  • inguşetya

0|0
    0|0
  • anfield road - liverpool stadı :(

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin yanı olur bana eyfel kulesi zaten

0|0
    0|0
  • Valla kusura bakmayın da karıya itmek istiyorum ama gidemedim. Sordunuz söyledim eksilemek yok.

0|0
    0|0
  • Paris tabiki ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...