Kendinizin en sevdiği film? Mesela ben ölümcül içgüdü filmini saklarım. Sizin de sakladiginiz bir film var mı?

Bir film söyleyin ayrica arkadaşlar aksiyon polisiye suç tercihimdir

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ejderha dövmeli kız çok beğendiğim bir filmdir. birde film değil ama secret adlı bir dizi var tekrar tekrar izlediğim. sevgilisini öldüren kadından intikam almaya çalışırken ona aşık olan bir adamı anlatıyor gayet iyiydi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gölge Saatler
    Popüler değil ve film sitelerinde denk gelmedim hiç, tvde izlemiştim. Bir de Bermuda Şeytan Üçgeni.

0|1
    0|0
  • saklardım ama artık saklamıyorum

0|1
    0|0
  • Hayat sana guzel genellikle komedi ya da bad teacher, ya da selbst ist die braut, ya da kill the boss ay neyse baya varmis

0|1
    0|0
  • 127 Saat.

0|1
    0|0
    • Sıkıcı diyorlar :/

• Film sürekli ayni yerde geçtiği için böyle düşünülmesi normal ancak filmden çok şey öğrendim. Hayatin ne kadar kisa olduğunu, bazen yalnizca yaşama tutunabilmek için bazi şeylerden vazgeçebilmen gerektiği gibi. Ama yine de sosyal mesaj içeriği istemem bana aksiyon olsun, hareket olsun dersen Push (Darbe) filmini önerebilirim.

• Kendimin en sevdiği film :D dur bir kendime sorup geliyom :) o nasıl bir sorma seklidir ya neyse cevap veriyorm 3 idiots ;)

0|1
    0|0
  • Prenses ve şövalye.

0|1
    0|0
  • Usual suspects
    Memento
    Shutter island
    If you can catch me
    Parfume: the story of a murderer

0|1
    0|0
  • Gone with the wind. Uzunca bir filmdi ama çok güzel noktalar vardı. Scarlett karakterinin değişimini keyifle izlemiştim. Şu replik de çok tatlıydı: ''Çünkü yarın başka bir gün.''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...