Kanal D´nin yeni dizisi Güllerin Savaşı beğendiniz mi?

Ben yeni actim televizyonu, nasil dizi? Begendiniz mi? #gullerinsavasi

Ask hikayesindeki kizi sevmiyorum ya. Behzat C´deki oynayan bayan oyuncu iyi :)

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Daha dizinin ilk bölümü yayınlanıyor millet ne bilsin sevdi mi sevmedi mi hayret birşeysin

0|0
    0|0
    • Genelde ilk bölumde soruyorlarda bende ilk bölumde soruyorum. Hatta dizi yayinlamadan önce bile soruyorlar.

• Biz sans versekde malesef yapimlar televizyon kanallari sans vermiyorlar, Reyting dusuk gelince hemen kapatiyorlar.

• Bakalım ne olacak dikkatle izliyorum :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha izlemeden begenmediiiik.

0|0
    0|0
  • Nope.

0|0
    0|0
  • hayır fake olunca noluyo :)

0|0
    0|0
    • fake derken? Nasil yani?

• Profil resmindeki abla Gamze Karaman, sunucu. Onu kastediyor

• @BETÜLSeniÇokSeviyom Evet ta kendisi, zaten benim resimdeki benim dediyim mi var? Öyle bir iddiada mi bulundum? Istedigim unlunun resmini profil resmi olarak kullanbilirim, sitede bir suru kiz var istedigi kizin istedigi unlunun resmini kullaniyor. Bende profil resmimi istedigim resmi koymakta özgurum. Ben severim kendisini onuda profil resmim yaptim ne var yani

Kızlar Ne Diyor 7

• bence güzel degil pek, ben begenmedim acikcasi

0|0
    0|0
  • Begenmedim en fazla 5 -6 bölüm sürer.. Çok acıklı yazları çeklmez böyle diziler..

0|0
    0|0
  • Konu alışılmadık geldi bana ama aşk konusunda alışıldık olmuş bir adam iki kadın hoşuma gitmedi değil yaz için ideal bir dizi gibi

0|0
    0|0
    • Yaz icin olabilir, cunki şu an fazla dizi yok fakat öyle uzun sure yayinlanabilecegini sanmiyorum. Yani tutmicak gibi.

• Söylediklerine katılıyorum uzun ömürlü bir dizi olmıcak :)

• Begenmedim ben

0|0
    0|0
  • Tutmucak gibi gözüküyo.

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Ben pek beğenmedim. Neler olabileceğini tahmin ettim hep :D ve tahminlerim tuttu. Türk dizisi işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...