Ahmet Kaya hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Ahmet Kaya hakkındaki düşünceleriniz nedir?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• azıcık daha yaşasaydı da dinleyeceğimiz bir kaç tane daha sanat eseri olsaydı.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Onurlu ve Cesaretli. Adam gibi Adam :)

0|1
    0|1
  • Çok seviyorum!

0|2
    0|1
  • Sesi güzel tek düşüncem bu

0|1
    0|2
  • Kum gibi derim :D

0|1
    0|2
  • sesi huzur veriyor insana

0|1
    0|2
  • Cehennemden gelmeyen cehennemde kimin olacağını bilemez. Ben cehennemi bilemem ama Ahmet Kaya'yı cennete çok yakıştırdım. Takdir Allah'ın tabii.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|1
  • cehennemde olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• AHMET KAYA.. Ne zaman onunla ilgili soru sorulsa hemen yazarım ve hep en iyi cevap seçilirim çünkü onun yeri bende ap ayrıdır ve arkadaşlarda ona olan hayranlığımı bilir :) Şarkıları, sesi, duruşu, kişiliği kısacası her şeyiyle baba adamdı. Görmek nasip olmadı ama şarkılarını yaşatıyorum. Ne zaman sesini duysam bir resmini görsem gözüm dolar.. Onu çok seviyorum o benim idölümdür. Onun bütün şarkılarını dinliyorum gece gündüz. Özellikle bu şarkısı çok güzel diye bir kavram yok hepsi birbirinden mükemmel parçalar.. A da Z ye hepsi bilgisayarımda, telefonumda kayıtlıdır. Dinlediğim kişiler bellidir zaten AHMET KAYA VE YILDIZ TİLBE. Bende AHMET KAYA deyince akar sular durur da dostum o yüzden uzun yazdım. Nur yüzlü insan, nur içinde uyusun..

0|1
    0|2
  • O çocuğunun teki dağdaki pkklıya yazdığı şiirleri şarkıları sizler nasıl oluyor da rahatlıkla ve sever dinliyorsunuz? "vallahi apoyu özledik" diyen birini bu vatan evladı nasıl olur da dinler? O. ç. pkklılar sizin bizzat öz kardeşinizi öldürse, bacınıza tecavüz etse bırak bunları adam vatanını bölmek istiyor. Bunlara rağmen ben bu vatanın evladı olarak kardaşımın kanına girmişlere, bacımın ırzına geçmişlere bu kadar şiir şarkı yazmış adamı gene de seve seve dinlerim diyebiliyorsanız başka sözüm yok..

0|0
    0|0
  • İyi sanatçıydı.

0|1
    1|2
  • Şarap ve sigaradan uzaklaştıkça devrimci, yaklaştıkça arabesk

0|0
    0|2
  • Nur içinde yatsın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...