Ingilizce okudunuguz kitaplari önerebilir misiniz? Sürükleyici ve farkli konulari olan kitaplari severim. :))?

Ingilizce okudunuguz kitaplari önerebilir misiniz? Sürükleyici ve farkli konulari olan kitaplari severim. :))

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dorian Gray'in Portresi, Pelikan Dosyası, Anne Frank'ın Günlüğü falan, bir sürü, derleme (50-70 sayfalık) İngilizce kitap okudum. Bunlar gayet sürükleyici, düşündürücü idi.

Bir kere de eksiksiz-orijinali okuyayım dedim, Dickens'in Büyük Umutlar'ını eline aldım, ilk sayfada bıraktım. Edebiyat İngilizcesi çoğumuzu aşar. Tavsiye etmem :)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim=)

• Üşenecek ne var? 2-3 klavye hareketi insanın 1 dakikasını bile almıyor ki. Soruna cevap sadece.

Kolay gelsin.

• :D Sağol :)

Erkekler Ne Diyor 8

• karen raney-art in questions

1|0
    0|0
  • Lightning Thief güzeldir :)

1|0
    0|0
    • Bu arada ingilizce seviyen nedir? ben onu sormadan öneri yaptım, ağır veya hafif gelebilir :).

• Doğru söylüyorsun :)! :D

• ANN CLEEVES...
    TOO GET MONEY...

1|0
    0|0
  • stephen king - misery, bag of bones, the green mile

1|0
    0|0
  • ghost ali at the school.

1|0
    0|0
  • Ben okumadım okusamda translate ile pek bişi anlayacagımı sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Nasreddin hoca fıkraları :D

1|0
    0|0
  • bende sana sorayım o zaman nasıl öğrendin ingilizceyi. bide tenslere falan internet üzerinden nereden çalışabilirim kitapta önerebilirsin

0|0
    0|0
    • Ben ingiliz okulunda okuyorum yani orada öğrendim. Şimdide ingilizcemi geliştirmek için kitap okuyorum. Sana tavsiyem ingilizce dersine git. İngilizce öğrenmek için çok yöntem var dediğin gibi internetten, kitaptan ama derse gitmen daha iyi bence :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bir tek harry potterı ingilizce okudum :D oda lisede kütüphanede vardı ondan sebep :D ingilizcemi geliştirmek için ing altyazılı animeler tercihimdir :D

0|0
    0|0
  • Stephen King-The Body
    Okuduktan sonra filmini de izlemeni tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • Wild-Cheryl Strayed
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Absolutely:)

• Wuthering Heights - Emily Brontë

1|0
    0|0
Yükleniyor...