İnsanların gerçekten maymundan evrimleştiğine inanıyor musun? Yoksa inanmıyor musunuz?

açıklayıcı cevap beklıorum lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnn

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Valla burasi tubitak degil. Burda sana kimse aciklayici bi cevap vermez. Bizler ensest iliskinin milyon yillik tohumlariyiz. Benim fikrim bu. Allah, Adem ve Havvayi yaratti. Sonra onlarin dogan her cocugu ikiz dogdu. 1.dogan cocukla 3.dogan cocuk evlendi. 2 ile 4. de ona keza. Sonra gerisi malum. Islam dini peydah olunca. Ensest iliski de gunah sayildi.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bi bak :d bakım aynaya benzıyon mu

2|0
    0|0
  • salatalıktan geliyrouz hepimiz bi hıyarız neden mi dünyanın içine ettik!

1|0
    0|0
  • Tüm maymunlarin ayak yapisi aynidir, hepsinin ayaklari4 eklemlidir, insanin ayak yapisi 3 eklemden meydana gelir, bir türün olusmasi icin ayagi yere basmali ve hayatini devam ettirebilmelidir. misal kediler, aslan yada puma yada ev kedisi hepsinin ayak yapilari aynidir, bu örnekler cogaltilabilir, türlerin ayak yapilari aynidir, insan ve maymun arasinda ayak olarak hicbir benzerlik yoktur. Insan maymun türü veya farklilasmisi olamaz...Evrim Maymundan geldiğimizi söylemezki ...ortak bir çıkış moktasından sözeder

0|0
    0|0
  • ahiret inancı olmayan bir insan yani allaha inanmayan bir insan bu saçmalıklara hatta çok daha fazlasına inanır, mesela taş devri cilalı taş devri gibiuydurma şeylerede

1|0
    0|0
  • Yok yok herşey yalan bence insanlar evrimleşmedi maalesef hala maymunlar :)

0|0
    0|0
  • maymun dan geliyorsak yıllar önceki maymunların da yavaş yavaş insana dönüşmesi gerekmiyor mu? ben maymun dan yavaş yavaş insana dönen bir canlı ne duydum ne gördüm

bak şuna katılırım bazı insanlar maymun gibidir

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum.

Darvin'in bir gezi sonucu insanı bu ırka layık görmesine şaşıyorum.

Tabi insanlar ilk başta tepki gösterdiler.Sonra Darvin'e destek çıkanlar sonucu tekrar meydana geldi ve büyüdü.

Nietzsche Darvin'in çocuğudur.

0|0
    0|0
  • İnsanların maymundan evrimleştiği iddiası yok.

sadece maymunlar ile insanların aynı kökenden geldiği iddiası var.

0|0
    0|0
  • Darvin ilk dünyaya geldiğinde kendini maymunun kucağına bulmuş ve annesini o sanmış...

1|0
    0|0
    • durum boyle olunca da evrime inanir. Kalkip Allah`a inanmaz demi :)

• Allah inananlarında inanmayanlarında tek yaratıcısıdır, maymunlarında hatta darvininde...

• ınanmıyorum nedenı yok

0|0
    0|0
  • tatlicadiii bacı: ajdarın dünya starı olduğuna inanırım ama buna inanmam.

0|0
    0|0
  • İnsanlar bir tür ağaç faresinden evrildi ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle olsaydı Dna yapımız farelerin Dnasıyla birebir aynı, fareden geldiğimizi söyleyecektik.Çok fantastik olgular bunlar.Şüphesiz Yerin ve göklerin yaratıcısı Allahtır.

1|1
    0|0
  • Bu sefer hadis örneği vs. vermeyeceğim..Üzüldüğüm nokta şu ki, birşeylerden örnek verirken ‘Hadis’lere yönelmek. Bunda sizi suçlu tutmuyorum, çünkü müslüman olduğunu iddia eden milyarlarca insanın %99′u dininde ne olduğunu dahi bilmiyor zaten...

evrim saçmalığına inananlar bu nedenle hem kendilerini aldatmakta, hem de kendileriyle işbirliği içindeki medyayı kullanarak dünyayı aldatmaktadırlar.

Bulamadıkları fosilleri hayali resimler ya da maketler yoluyla "üretmekte" ve insanlara gerçekten evrimi destekleyen fosillerin olduğu izlenimini vermeye çalışmaktadırlar.

Ancak ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, gerçek apaçık ortadadır: İnsan, bilinçsiz bir evrim süreciyle değil, Allah'ın yaratmasıyla bu dünya üzerinde var olmuştur ve dolayısıyla O'na karşı sorumludur.

1|1
    0|0
  • Dedemi görmek için hayvanat bahçesine gitme fikri çok saçma geliyor:) link budur:)

0|0
    0|0
  • dini inancı tam olan bir insan kendisinin maymundan geldiğini düşünmez, düşünemez. saçmadır.

1|1
    0|0
  • hayır ya yok boyle bırsey

1|0
    0|0
  • bnce ınsandan maymuna dgru gdıyorz .D

0|0
    0|0
Yükleniyor...