Yunus Emre mi, Mevlana mı? Neden?

Yunus Emre zamanında Mevlana nın sohbetlerinde de bulunmuştur. Şahsen ben ayrım yapmıyorum ve ikisi bir bütündür diyorum.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben tam anlatamadım galiba ayrım yaptığım yok. Sadece ayrım yapanlar var mı amacım o!

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside birbirinden üstün ALLAH dostu ikiside altın gibi kıymetli sadece onlar değil bütün EHLİ-SÜNNET ALİMLERİ bir birini tamarlar ve çok kıymetlilerdir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İkisi de değerli sanatçıdır ama Mevlana akademisyenlerce hala tartışılan sanatçıdır, farsça yazdığı için bazı akademisyenler sanatçı olarak görmez. Ama Yunus Emre tartışılmaz evrensel bir sanatçıdır ; UNESCO tarafından "Dünya Yunus Emre'yi Sevme Yılı" anma ve kutlama yıl dönümü ilan edilmiştir.

0|1
    0|0
  • Kendilerini Allah'a adamis, karanlik dünyamiza birer isik tutmus, övülmekten cok anlasilmayi bekleyen iki mükemmel insan. Her ikisinede hayranim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ikisinide okurum. feyz aldığım üstatlardandır.

0|1
    0|0
  • Mevlana'dan hiç haz almamışımdır. Moğol istilasındaki tutumunu da öğrenince komple silmiştim onu. Yunus olsun

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bende ayrım yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Ben ayrım yapıyorum ne olacak? Ne biçim soru bu! Ramazan ayında semazen oynatan tipler gibisin kardeşim, hll dvm.

0|0
    0|0
    • Detayı iyi oku kardeşim.

• Deteyı okudum kardeşim, onun için yorum yaptım. Senin yaptığın daha farklı bir şey. Bence sen sorunu komple bir daha oku.

• karşılaştırman hata

0|0
    0|0
  • fuzuli

0|0
    0|0
Yükleniyor...