Sevgilim uyurken bi sürü fotografını çektim:) sabaha hazırlamam lazım hepsini duvara asıcam:)

Sevgilim uyurken bi sürü fotografını çektim:) sabaha hazırlamam lazım hepsini duvara asıcam:)

sevgiliniz böyle bse yapsa napardınız?:)

Güncellemeler:
kendimi zor tutuyorum öpmemek için, öpersem uyanır:)
sevgilime aşığım, cevaplarınızda seviyeli olun
tamam bee cevap vermeyin yeter

0|0
22|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• ayyyyyyy ne kdar romantiksiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn(!) (bu ne abi ya bi mutlu çift dha görürsem olum bi git deyp süpürgeyle vurucam hea:/)

1|1
    0|0
  • ahahah gebertirim onu uyurken çok çirkin oluyorum çünkü :D :D ama beni o halimle bile seviyosa cidden seviyodur :))))

0|1
    0|0
  • gusel bir fikir açıkçası.Gayet romantik;)

2|0
    0|0
  • uyandırsın beni oyle poz veriyim derdim :D ben sevmedim bu fikri arkadasım. :)) herkzn görüşü farklıı ama sevgilin mutlu oldysa ne mutlu

0|0
    0|0
  • vavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv cok guzel ya cok romantık.cok mutlu olurdum.bana dunyalara alsa bu kadar mutlu olmazdım heralde.bu hareketbenı ona bın kat daha baglar.kendımı dunyanın en mulu kadını hıssederdım.cok ıyı yapmıssın.

2|0
    1|0
  • bikere daha aşık olurum

2|0
    0|0
  • ne güzel ya off biz birbirimizden uzaktayız şu an :(

1|0
    0|0
  • kahvaltı hazırlamayı unutma .:D

1|0
    0|0
  • sevgilime romantiklik konusunda ders verr msn ne olurrrrr

0|0
    0|0
  • Rahatsız olurdum ben herhalde. Uyurken çok çirkin olduğumu sağ olsun abim kanıtlamıştı bana. Off öyle fotoğraflarla uyandığımı düşünemiyorum.

0|1
    0|1
  • çok şanslı kızmış :D ah ahh

1|0
    0|0
  • kıskandım...

1|0
    0|0
  • çok romantik bir sevgilim var deyip mutlu olurdum.büyük jest doğrusu.bravo:))

1|0
    0|0
  • Ölürüüm :(

0|0
    0|0
  • kedi canını senin.

1|0
    0|0
  • abim yapmıstı bana cok gulmustum :)

0|0
    0|0
  • salyalarımada aşık olduğunu çıkarırım

0|0
    0|0
  • Hava mı atıyon?

0|0
    0|1
  • öyle yapacağına uyurken resmini çiz

0|0
    1|1
  • sevgilim sapıkmış der kaçarım. sonuçta başka türlü de fotoğrafımı çekebilir. güvensizlik hissederim. rahat uyuyamam.

0|1
    0|1
  • çok hoşuma gider:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer gerçekten yaptıysan veya yapacaksan tebrikler kardeşim güzel fikir.

Fakat "bende yaptım - yaparım" diyenlerin çoğu sizlere sesleniyorum:)

Kız yanınızda yatacak ve siz herşeyi bırakıp onun resimlerinimi çekeceksiniz ? Buna kendiniz inanıyormusunuz? :)))

Ben burada böyle inceliklere sahip olacak birilerinin çok olduğunu sanmıyorum.

5|3
    1|1
    • benm hatunuma ne demeye çalışıyorsun? ya da bana? sen sevişecegin kıza böyle bse yapmazsınki. boş boş konuşup canımı sıkma. ben aşık oldgum kişiye bunu yapıyorum. benim için herhangi biri değil. arkadass git seviş naparsan yap.

• adam doğru söylemiş millet eksilemiş +1 abi

• "xXx_xXx" emin olki o eksileyenlerin hepsi söylediğim gibi olanlardır. Ben kimseyi kötülemedim genel söyledim.

• 1 arkadaşım sevgilinin uyurken fotoğrafini çekmen ve sabah tüm duvara onun fotoğraflarini odaya asman onu çok sevindirir ki hoştur kişiden kişiye değişmesine ragmen bu sergiledigin davranış.

ama bu davranışını gelip burda paylaşmani ögrenmesini istemem acikcasi senin yerinde olsam

cünkü acayip derece zayif ve aşağılık kompleksi olan biri olarak görürüm seni

ayrica bu davranışının tamamen hayal ürünü olduğu varsayimina bir yüzde vermem gerekirse %90

geriye kalan %10luk kesim için sana büyümeni ve sevgilinle olan özel hayatini acmamani tavsiye ederim.cünkü buradan inan kiz düşüremezsin :)

5|1
    0|2
    • yürü git beee, kızlarını da al git

• yazıcıdan mı çıkarıcan la bu saatte fotoğrafı nasıl hazırlıycan:=)

2|0
    0|0
  • bende yapmıştım. evde bant ya da yapıştrıcı birşey olmadığından ağda bandı kullanmıştım. Manzaranın güzelliğine bakıcana duvarın için etmişsin demişti. :S

0|0
    1|0
  • çıplak değilse sıkıntı yok

3|2
    1|0
  • Kolay gelsin hadi sana usta,zahmetli olucak ama emin ol çok mutlu olucaktır ;)

1|0
    0|0
  • güzel bir jest, kız arkadaşın adına teşekkür ederim sana. biliyorum o ayrıca edecek:))))böyle küçük sürprizler aşkınızı ayakta tutacaktır her zaman. yaratıcılık azalmaya başladığında bil ki aşk da azalmaya başlamıştır.

1|0
    0|0
  • Ben Zaten Yaptım Bunu O Yüzden Başka Bişey Denemem Lazım :)

1|0
    0|0
  • canlı görmek istermisin derdim

0|0
    0|0
  • beni çek

0|0
    0|0
  • iyi fikir şartlar ortam ve parlak bir fikir olduktan sonra tamamdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...