Dest-i izdivaç' a katılır mısınız? Katılırsanız sizce nasıl talipleriniz çıkar?

dest-i izdivaç a katılır mısınız..? katılırsanız sizce nasıl talipleriniz çıkar..?

Güncellemeler:
SORUYU GÜNCELLİYORUM ARKADAŞLAR..

FARZEDİN Kİ ÇOK ZENGİNSİNİZ..AYLIK GELİRİNİZ 15-20 CİVARI..VE YAKIŞIKLISINIZ DA..

O ZAMAN KATILMASI ZEVKLİ OLMAZ MI..

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onu bırak da 3 gün bir kızla takılıyorsun eğleniyorsun 4. gün kopuyor haliyle amaçlar belli... Sonra birgün arkadaşların seni telefonla arıyor "olum çabuk tv aç geçen senle gelen şu emlakçı kız yok mu bak bak nerde aç ATV yi" şok! talip olmuş. Bizzat 40-45 gün önce yaşandı valla :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bigün alay edilerek para kazanmaya baslarsam orasıda iyi bi teklifle gelirse neden olmasın

0|0
    0|0
  • denemek lazım

0|0
    0|0
  • Katılmazdm güldürmem kendme bn oraya çkanlara gülüyorum

0|0
    0|0
  • Katılmazdım.Gerçekçi gelmiyor.İnsanları komik duruma düşürüyorlar

0|0
    0|0
  • katılmam kendimi rezil etmem kısmetin varsa bulur zaten her yerde...

0|0
    0|0
  • katılmazdım

0|0
    0|0
  • senın bu soruların benı oldurucek.yok ne ısımız var orda.

0|0
    0|0
  • zengin kel göbekli

0|0
    0|0
  • çıksam çıksam zaten kan çıkar :D

0|0
    0|0
  • gerek yok talıplrım cok zaten;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sanmıyorum..

görücü usulünü tercih ederdim..

0|0
    0|0
  • 15-20 ne ? bin mi ? Milyon mu ?Milyar mı ? İngiliz strelini mi ? İsviçre frangı mı ? Kuveyt dinarı mı yoksa japon yeni mi ? :)

0|0
    0|0
  • bilinmeyen adalardan gelen sonradan Türkçe öğretilmiş mülteci kabilelerine benzetiyorum onları:)

0|0
    0|0
  • yok usta katilmazdim ya oradaki insanlarin olaylari bana cok yapmacik geliyor

0|0
    0|0
  • dün bir arkadaşımla bunu konuştuk. ve tepkisi; "sen buraya katılsan, istediğin kızı o çeneyle ve beyfendiliğinle karın olmalarını sağlayabilirsin" demişti. haksız da sayılmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...