Yeni başlayanlar için kitap önerisi?

Erkek arkadaşım 24 yaşında ve hayatı boyunca hiç adam akıllı kitap okumamış. şimdi benim ısrarlarımla başlayacak. ama benim okuduklarım ağır geliyor eskiden okuduklarım ise yaşına uymuyor. bu yaşlar için sürükleyici hafif kitap önerileriniz varmı?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Sarah crossan-nefes okumaya çalşsın bnde aynı drumdaydm keyf verdi bu kitap

0|0
    0|0
    • peki şimdi seviyor musun kitap okumayı yani sonradan alışılabiliniyor mu

• Ben alıştım peşine bikaç kitap daha bitirdim ama zorlama onu olurmu kitap okumayı herkes beceremez zamanla kazanılcak bir alışkanlık çou insanda

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Millennium serisi. Ejderha Dövmeli Kız'la başlasın gerisi gelir zaten. Uzun bir ara verdikten sonra tekrar kitaplara sarılarak gecede 100 sayfa okumamı sağlamıştı. Akıcı bir hikayesi var, aksiyon falan da var güzel güzel gidiyor kısacası. İlk 100-150 sayfası biraz sıkıcı, orayı atlattıktan sonra sıkıntı yok. İsveç kitabı olduğu için isimler falan kafa karıştırıyor sadece ama ilk 100-150 yi atlatınca elinden alamazsın o kitabı :)

0|0
    0|0
  • Sefilleri 70 yaşında da okurum ve her okuduğumda ağlarım (bkz: www.kizlarsoruyor.com/.../q1472700-ben-mi-cok-abartiyorum-bilmiyorum-ki )

0|0
    0|0
  • george orwell - 1984

0|0
    0|0
  • 24 yasindaki birisine bir kitap agir geliyorsa ilkokula geri yolla onu ;)

0|0
    0|0
  • Çocuk kalbi ile başla sonra babalar ve oğullar oku sonra ben yine söylerim sen devam et...

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun :

0|0
    0|0
  • daniel palmer akıl oyunları

0|0
    0|0
  • agadayı okut

0|0
    0|0
  • Olasılıksız , Grinin elli tonu ve serisi , Piç fantezisi. Başladığı zaman bitirir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aferin sana ✌️👏 :) klasiklerden başlat o zmn hiç okumamış madem ;)

0|0
    0|0
    • bence hiç okumamış birine klasikler ağır gelir sıkılabilir :)

• O zmn bestseller bir şey okut orhan pamuk, elif şafak olabilir...
      Klasikler derken anna karenina değil tabii kısa ve akıcı dilli olur mesala ;)

• Kucuk prens ogrenilcek cok sey var balım :*

0|0
    0|0
Yükleniyor...