Kapat

Ulan İstanbul vs kaçak gelinler? Hangisi daha güzel?

ulan İstanbul ve kaçak gelinler yarışıyo bir hafta biri daha çok reyting alıyo diğer hafta diğeri peki gerçekten hangisi daha güzel?

• ulan İstanbul çunkü hem eğlenceli hem zevkli
    A seç
  • kaçak gelinler çünkü çok kadınsı
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• İkisinide. Asla bir bölümünü kaçırmam kaçırırsamda ertesi gün digiturk portaldan izlerim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence Ulan İstanbul dha komik. Bir de Güzel Koylu uu izliyorum başka da dizi izlemiyorum

0|0
    0|0
  • İkisini de izlemedim ama fragmanlardan gördüğüm kadarıyla Ulan İstanbul daha güzel bir diziye benziyor.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • İkisi de çok saçma, haberler haricinde tv izlemem zaten, bunlara da biraz bakmıştım.

0|0
    0|0
  • Kaçak gelinlerde şebnem mi ne var çok güzel ya

0|0
    0|0
  • ikisi de saçma sapan dizi ne öyle ıyy

0|0
    0|0
  • şarkısından dolayı kaçak gelinler dedim ama ne alaka kadınsı yani bende izliyom

0|0
    0|0
  • ikiside vasat ya ben bıktım böle popi olma çabasında yayınlanan dizilerden güzel köylü 1000 basar

0|0
    0|0
  • 2 side vasat bildiğin igrenç türk medya havuzunun yaptıgı klasık dizilerden

0|0
    0|0
  • Güzel Köylü Bu akşam star da

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• ulan istanbul.

0|0
    0|0
  • İkisi de kötü

0|0
    0|0
  • Kaçak gelinler için kadınsı sebebini kullanarak erkekleri A şıkkına itmişsin bilinçsizce :D kesinlikle KAÇAK GELİNLER :)

0|0
    0|0
  • Ulan istanbuldaki cocuk cok iyi digerininde muzigi hos ama ikiside izlenmez disari cikmak daha mantikli

0|0
    0|0
  • Ikiside guzel. Kiraz mevsimide guzel

0|0
    0|0
  • kaçak gelinlerrr :D

0|0
    0|0
  • kaçak gelinler <3

0|0
    0|0
  • Yaaaaa ikiside güzel

0|0
    0|0
  • kaçak gelinler çünkü çok kadınsı

0|0
    0|0
  • İkisinede bayılıyorum birini tvden birinide aynı gün pcden izliyorum :D ama ulan İstanbul bir yık önde ve fer♥der ciyim ama ceyhun ve annesinide çok seviyorum bu arada kaçak gelinlerde ise selim ve şebneme bayılıyorum ayrı eten cana karşıda bir sempatim var :D

0|0
    0|0
    • Aynen ama sence tevafuk mu yani demek iatedigim cok kafiyeli dimi FER DER KARYAR

• tevafuk ne ya ama dediğine katılıyorum ferder karyer atara atar giderre giderr :D

• siz kaliteli dizi izlemiyonuz galiba bu ne be sacma sacma diziler?

0|0
    0|0
Yükleniyor...