19 yasında dansa başlamak?

Arkadaşlar acayip dans etmek istiyorum sizce çok mu geç kalmisim bu zamana kadar hic spor faaliyetlerim olmamisti sizce nasil nereden baslayabilirim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Neden geç kalmış olasın breakdans yapmayı düşünüyosan tabi o ayrı bu yaştan sonra yapabilmek baya emek ister İstanbul anadolu yakasında oturuyorsan dans kursu için yönlendirebileceğim birileri var yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Avrupadayim ama anadolu yakasında okuyorum sıkınti olmaz tesekkur ederim

• Fiyatları biliyosundur kesin sen buradan yazamaz misin :)

• Ücret hakkında bilgim yok ne yazıkki elimi eteğimi çektim dans işlerinden :)

Erkekler Ne Diyor 9

• günde 10 saat çalışmayı gözün yiyosa başla tabikii. istersen sokak dansçılarına git. istersen bir kursa yazıl. Üni de her okulun 1001 çeşit ücretsiz kursları oluyor zaten. ANCAK dans emek ister haberin ola

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa yaşı olmaz

0|0
    0|0
  • Biraz zorlanırsın ama olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • öğrenci misin hangi şehirdesin

0|0
    0|0
    • Evet İstanbul

• Gerçekten öteki arkadaslarin aksine cesaret verdiniz :D tesekkur ediyorum :) dediginiz yerden acip evde calismalara başlasam iyi olacak :D

• dans fedarsyonu başkanlarıyla yemiş içmizliğimiz var, sen beni dinle :)) . ççokta kibarsın bu arada sizli bizli :)

• fitnesa git önce kaslarını gevşet sonra kurslara gidebilirsin esnek ve kıvrak ol :D

0|0
    0|0
    • Ramazandan sonra gideceğim zaten ama birde su sorun var boyum uzun biraz abarti değil ama yinede kisa boylular dansda ya da esneklik te daha kivraklar ben öyle değilim boydan galiba (bahane gibi olmasında ) );

• boyun uzunsa bacakların uzundur ve avantaj sağlar :)

• nickin cok anlamlo

0|0
    0|0
  • Üniversite ortamında başlayabilirsin varsa.

0|0
    0|0
  • olur uygun

0|0
    0|0
  • eto bitmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...