Yunanistan'ı merak ediyor musunuz? Gidenler var mı?

Ben yunan kültürlerini ve dillerini çok beğeniyorum kültürü bize benziyor benim gibi beğenenler var mı? Hiç gitiniz mi?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• 94 yilinda sularimiza kadar asker yolladilar o kardak krizinde saldiramadan geri donduler yunanlilardan turke dost olmaz gokce adada komando alayinda askerlik yaptim kulturleri bize yakin ama biz turkleri sevmezler selanik goclu insanlar var aramizda ama onlar bu dusuncemin disinda cunki atalari 30 lu yillarda gocetmis bircogunun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yo merak etmedim de sevmem de

0|0
    0|0
  • hiç merak etmem şerefsizleri

0|0
    0|0
  • yarışmalar için gitmiştim 10 gün kaldım çok güzel. zaten 2 gün sonra iki dil birbirine karışıyo çok güzel diyaloglar oluyo

0|0
    0|0
  • sadece santoriniyi merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Bulgaristan daha iyi heval burada 1000 liraya 1 gecede yapabileceğin herşeyi orada 100 liraya yapıyosun on numara yane.

0|0
    0|0
  • gittim, guzel yer.

0|0
    0|0
  • Selanik'in İzmir'den farkı yok diyorlar, beslenmemiz, alışkanlıklarımız her şey aynı hemen hemen

0|0
    0|0
  • Onlar bizi beğenmezler ama.

0|0
    0|0
  • evet özellikle de renkli gözlü kızlarını merak ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Belgesellerden izlediğim kadarıyla güzel bir ülkeye benziyor.

0|0
    0|0
  • Gittim fakir hepsi

0|0
    0|0
  • Dünyadaki tüm milletlerin kültürünü ezberleyim ondan sonra sıra onlara gelir.

0|0
    0|0
  • Gittim bir defa. 2 gün kaldım gezemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yunanistan'ı ziyaret ettim.
    Özellike Yunan Kahveleri bildiğimiz Türk Kahvesi. Kültürlerinin bize benzemesi Yunanların Türklerin her şeyini alıp bizim malımız diye kullanmasıdır. Hacivat ve Karagözü havlulara işlemişler ve dünyanın parasını kazanıyorlar.
    Ee boşuna dememişler ya, ''Yemeyenin malını yerler.''

0|0
    0|0
  • benim anne tarafım yunanistanlı gitmek istiyoruz ama kısmet bakalım

0|0
    0|0
  • ewt gittim değişik bir tarzda ülke

0|0
    0|0
  • hic gitmedim ama severim yunanistani yunanlari

0|0
    0|0