Istanbul, istanbul! İstanbul diyince akla ne, neresi gelir!?

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var!! Eşimle ilk defa İstanbula geliyoruz ve hiç bir yeri bilmiyoruz.

Gece nerde eğlenebiliriz? Reina yı ve Sortie yi duymuştum ama gerçekten değer mi gitmeye? ya da billdiğiniz başka eğlence yerleri varsa yazın

Yeme içme konusunda: İstanbulun en iyi kebapçısı? ve özellikle en iyi HATAY restorantı nerde? en iyi baklavacı? Galatasaray adası nasıl bi yer restorantlar iyi mi? bildiğiniz özel mekanlar varsa onlarıda paylaşabilirsiniz

Bide son olarak taksim, beyoğlu, beşiktaş bölgesinde iyi bir kuaför önerebilirseniz yazan ellerinizden opebilirim :))

yazan elleriniz dert görmesin çok tskler şimdiden

Güncellemeler:
Arkadaşlar dün İstanbul a geldik, bütün günümüzü uçakta yollarda geçirdik...
Mesajlarinizi tek tek okudum not aldım ama burdan sadece telefondan girebiliyorum o nedenle size ayrı ayrı yorum yapmaya kalksam tatilim bitecek! şimdilik hepiniz sağ olun var olun çok tskler diyebiliyorum :) õpüldünüz!

4|0
88|197

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul gece hayatı seni tanımadan tarzını bılmeden cevap verılebılcek bır soru degıl aslında. ama taksim bölgesinde topless , macine , clup lupe taksimin farlı tarzlardaki en iyileridir bana güven. her hafta ordayım. ama macine ve topless haftanın sadece cuma ve cumartesi günleri acıktır. club lupe 7 gün acıktır. ortaköy tarafında kesinlikle supperclub şiddetle tavsiyemdir. reina sortie hikaye.

www.facebook.com/eat.drink.chill.dance?fref=ts
    https://www.facebook.com/MachineClub?fref=ts
    https://www.facebook.com/clublupe?fref=ts

ben hatay iskenderunda okudum üniversiteyi. ordaki köşe başı kebapcıların lezzetini bile bulamazsın burada arama.

galatasaray adası da güzeldir. super lüx resteutantlar var. havuz basında yemek yiyip dans edebılecegın yerlerde var. ama cok kasılabilirsin.

bu arada club için cok rahat ve kalıte mekan arıyorsan xlarge club ortaköy cıvarında buda.
    https://www.facebook.com/XlargeClub?fref=nf

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 196

• İstanbul da iki merkez vardı.. Biri Beyoğlu diğeri Kadıköy.. İkisi de sinemalar ve çeşitli yemek yenecek yerler ile dolu idi.. Pazar günleri sabahtan çıkar giderdik.!960-1964 Yılları arası lise talebesi iken.. O zamanlar elibise giyen, konuşan yeni türemiş olan hayvanlar yoktu.. Doğduğum büyüdüğüm memleket den kaçtım sırf o kırolar yüzünden.. Geldiğim zaman görüyorum ki bir yerden bir yere gitmek şehirler arası yolculuktan zor.. Her yeri eğlence olsa ne olur.. Bir yanda tarikat ve cemaat salaklarının diğer yanda kızılderililerin işgali altın da olan her güzelliğini kaybetti.. Atlantik işkembecisi, o zamanın Saray muhallebicisi.. Lale, saray, rüya, melek, yeni melek, atlas, alkazar sinemaları ile mutena bir yer olan Beyoğlu yürünemez bir yer olmuş..

3|0
    2|0
    • Sakallı cubbelilerle bir probleminmi var

• Güzel tasvir etmişsin İstanbulu ama yaptığın yakıştırmalar pek doğru olmamış.

• yeme ıcme olarak sıze sırayla yazmak ısterım onemlı olan lüxlüğünden zıyade hızmet ve yemek kalıtesı ıse tercıhlerımı dıkkate alınız. ıstanbulun tüm mekanlarına gıtmıs bırı olarak ilk 3 ü yazaıcam sıze hatay mutfagı ya da karısık mutfak ıstıyorsanız kadıköy barlar sokagına gıdın orada çiya sofrası dıye bır yer var mıgrosun arka sokagı. orada 3 adet çiya şubesı var sız restoran kısmına gıdın özlem aprtmanının yanı ıkı kattır ya da karısındakı. yıne guzel bır kahvaltı ıcın happy moons yıne kadıkoyde baharıye caddesınde ya da kalamıs yat lımanında solda bir köşktür. ya da yıne bagdat caddesınde vardır şubesı bağdat caddesındekını tavsıye ederım dıger yerlerde yogun kalabalıklık olur bagdat caddesındekınde alkol olayıda var muhtesem hızmet ve sunum vardır meksıka yemeklerı agırlıklı ancak bıze cok yakındır. özellıkle kahvaltısına mutlaka gıdın. hem ekonomık hemde muhtesemdır. gece alemı olaylarına cok yakın degılım tavsıye edebılecegım cok nezıh yer varmıdır bılmem. ancak kemer olsaydı tek favorım clup aura olurdu :)

1|0
    0|0
  • İstanbul deyince, aşk geliyor. Sabahtan akşama kadar o her bir köşesi aşk kokan yerleri yayan gezipte gram yorgunluk hissetmemek geliyor. Akşam olduğunda üsküdar sahilinde çay içişim geliyor. Karnım acıktığında 'bırak abicim lokantaları gel simit çay içelim çamlıca tepesinde' diyesim geliyor. Aklıma bunlar geliyor..
    Kebapçı gelmedi. Kuaför hiç bilmiyorum. Gece de eğlenilecek yer bilmiyorum :(

1|0
    0|0
  • İstanbul demek Boğaziçi demektir. sabah kadıköyden kalkan boğaz vapuruna binin. istanbulun çoğu boğaz iskelesine uğrayan bir gezi gemisidir. dönüşte beşiktaşta inin. sultanahmete gidin. Ayasofya ve topkapıyı da gezin. aşağıda mısır çarşısına da girin. sonrasında galataya gidin. tünelden taksime yürüyün.
    gece 11 gibi sortieye gelin.

2|0
    1|1
    • şu yazıyı kopyalıyım de lazım olur belki :) Reklamcı degılsen olmayı dusuneblrsn :)

• en iyi kebap ve künefe acıbademde sahra dürüm evinde yedim ben. ondan sonra Beşiktaş dürümce yi tavsiye ederim.
    hatay mutfağı nerede iyidir bilmem. taksim, Beyoğlu' nda eğenmektense boğaz da yürür, bankta otururum daha iyi. siz en iyisi sortie ya da angelique' de takılın
    iyi eğlenceler size.
    istanbul' u özlüyorum hem de çok tek aşk benim için. ayrı kalmaktan bıktım. hep kavuştum derken yine ayrı düşüyorum, iyi bakın istanbul' a :)

1|0
    0|0
  • eğlenmek için mekan çok. reina ve sortie ortamını sevmiyorum çok ama güzel mekanlar. en iyi baklavacı karaköyde köşkeroğlu. en iyi hatay mutfağı da fatih de historia avm nin yanında hatay sofrası var orası bence. kebap içinde gene hatay sofrasına yakın bir yerde kebapçı mahmud var üstüne kebap yemedim daha. kuaför konusunda yardımcı olamıcam maalesef. bu konuda eski kafalıyımdır. 7 senedir aynı mahalle berberine giderim :))

1|0
    0|0
  • Anlatamazsın ki akıla şurası gelir şurası gelir diye. İstanbul bir başka şehirdir. Gündüzü ayrı güzel gecesi ayrı güzel. İstanbul'da galatayı seversin için burkulur kız kulesi yüzünden. Kız kulesini seversin topkapı sarayı seni karşılar. Tarihtir İstanbul aynı zaman da modernizmdir. Şairlerin kaçı şimdiye kadar İstanbul'u her hücresine kadar hissetmiştir ki. Bizler yıllardır yaşadığımız bu şehirde hala adını bile duymadığımız yerlerin varlığıyla şaşırıyoruz. Bir başka şehir istanbul. Aynı kalmaz, sürekli bozulur. Ve sırf bunun için bile sevilir. Dar sokaklarında yürüdüğünde bir kediye rastlama ihtimalin bile güzeldir İstanbul'da. Kadıköy, Galata, Sultanahmet, Moda. Nereye gitsen bu şehri özlersin. www.cartiertour.com/.../istanbul_2_001.jpg

1|1
    0|0
  • Gece > Jolly Joker ve Hayal Kahvesi'ne gidebilirsin..
    Gündüz > Miniatürk ve Pierre Loti gezilecek yerler.

Yemek için : Bir HATAY'lı olarak düzgün bir yer bulabileceğini sanmıyorum.. Ben gittiğimde taksim'de bir yer vardı galiba.. Antakya yemekleri yapan.. Adını unuttum Gezi Parkı civarındaydı..

www.google.com/search

Şurdan Hatay yemekleri yapan yerler görebilirsin..

0|0
    0|0
  • Eminönünde balık ekmek yeyin , boğaz turu yapın ordan sonra topkapı ve sultanahmet ve ayasofyaya geçin eyüp e gidin pierlotti tepesinde bişeler için galata kulesinden istiklale akın ordan taksim felan çok gezilecek yer var 3 günde tamamladım gezimi :D

1|0
    0|0
  • Avmler geliyor. heryer avm gel sen de bize katıl

0|1
    0|0
  • bağcılar, esenler, bayrampaşa, gaziosmanpaşa, şirinevler, yenibosna falan işte

1|1
    0|0
  • Reina ya gidin sizi güzelce yolsunlar ordan çıkıncada muhtemelen esenler otogara gidersiniz malum geri kalan paranız biletlerinizi karşılar ya da karşılamaz =) Eşimle istanbula gidicem diyosun eğlenmek için mekan şart değildir ama madem farklılık olsun demişsiniz gezebileceğiniz yerlere gidin soyulacağınız yerlere değil. bir öneride ben yapayım madem hem spor hem eğlence hem hobi amaçlı aqua dolphinde iyi vakit geçirebilirsiniz

0|0
    0|0
  • klübe gideceksen reinaya git ama taksiyle falan git yürüyerek gitme :D önceden rezervasyon yaptır şişe açtırmak giti artist hareketlerde bulunma :D gündüz de ortaköyde gezebilir kumpir ve waffle yiyebilirsiniz. Sultanahmet taraflarını gezmek için 2 gün ayırın sadece topkapı bir günün yarısını kapatıyor zaten. Saat 4 te kapanıyor müzeler vs ama Sultanahmet camii hep açık ondan onu sona saklayın. Aksaray-havalimanı metrosunun kocatepe durağında inerseniz forum İstanbul karşınızda olacaktır ama pek bir ekstrası yok dbir yığın dükkan işte. eminönü taraflarında gezerken mısır çarşısına girin kime sorsanız gösterir orada cüzdanınıza falan hakim olun ceplemesinler :D Eminönünden galata kulesini yürüyerek geçebilirsiniz köprünün ilerisinde sol tarafta tünel var oradan İstiklal caddesine çıkabilir taksim meydanına kadar yürüyebilir ya da galata kulesine gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • eğlence için ortaköy bebek tavsiye etmem cidden aşırı pahalıdır.. yeterki kadar param var diyorsanız eywallah :)

benim size tavsiye edecegim mekanlar Nişantaşında.. SES, Frame, gibi mekanlarda eğlencenin zirvesine varabilirsiniz.

Yemek konusunda BJK sahilde DÜRÜMCE diye bir mekan var kebabları cidden iyidir.. şiddetle tavsiye ederim..

Baklava tabikide Güllüoğlu, Dedeoğlun'dan yenir.

Galatasaray adası güzeldir fiyatları biraz ucuk ama iyi bir yerdir.

Taksim itin kopuğun olduğu bir mekan.. Beyoğlu'da öyle.. gelmişken göreyim diyorsanız tabikide öyle yürüyün ama hiç bir mekanını tavsiye etmem..

kuaför konusunda gelince Etiler- erdem kıramer var..

0|0
    0|0
  • boğaz tabikii

0|0
    0|0
  • istanbula yer bilmene gerek yok hiç bitmeyen paran ve zamanın varsa sıkıntı yok eğlenceyse eğlence alışverişse alışveriş herşeyin bir yeri var burada büyük şehir İSTANBUL fatihi anmayı unutmayın ilk olarak mimarsinana cafede cay için manzara doyun derim

0|0
    0|0
  • İstanbul geç kalmaların şehridir. Randevularımıza, dostlarımıza, sevdalarımıza, hayallerimize.. Hatta kendimize geç kalır

3|0
    0|0
  • İstanbul diyince akla Taksim , Beşiktaş ve Kadıköy gelir. Reina ve sortie yi tavsiye derim. Kaliteden şaşma. Birkaç süper kebapçı var.. Tike ve develi... Erkek kuaförü istermisin..:))

0|0
    0|0
  • aksaray :))))

0|0
    0|0
  • Taksim, Gümüşsuyu ve Nişantaşı diyorum :) Bence favori yer İstiklal koska helvacısı onun karşısında güzel kebapçılar var oraları kesinlikle tavsiye ederim :)))

0|0
    0|0
  • Galata elbette.
    Rakı eşliğinde.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş, Ortaköy, boğaz turu, Eminönü, Sultanahmet, Miniatürk, istiklal caddesi, taksim, Galata kulesi, Kız kulesi, Kadıköy, mado, fethipaşa korusu, son olarak çamlıcaya çıkın mükemmel manzara eşliğinde bir kahve için. :)

1|0
    0|0
  • İstanbul deyince aklıma gelen tek şey trafik ve bir yerden bir yere giderken süren mesafe saatler. senelerdir istanbuldayim reina nerdedir bilmem :D en iyi baklavaci bildigi güllüoğlu var. diğerlerinde en iyi dencek yer varsa bilmiyorum. yaa istanbuldayim ben gezmedim istanbulu :D

0|0
    0|1
  • yani çok falza istanbula gitmişliğim yok ama gördüğüm kadarıyla ilk olarak orası hakkında aklıma çok itici ve kalabalık üstelik pahalı bir şehir olduğu aklıma gelir. nereleri gezip görmek gerekir dersen o zaman avrupa yakasını tercih etmeni isterim mesela taksim beşiktaş bebek gibi yani.

0|0
    0|0
  • ğffff millet şimdi ne yazmıştır sana :) hiç altları okuyamam gel kafana göre gez eğlen iç anı yaşa. ben istanbulu anlatamam uzun hikaye :) anı yaşamayı severim nerde olursam olayım tatilse bu ;)

0|0
    0|0
  • Gezmek istiyosanız İstanbul kötü bir seçim bence. Ege tarafı Didim, Kuşadası, Alsancak tarafları İstanbuldan daha güzel. İstanbuldada gece İstiklal Caddesi keyiflidir.

0|0
    0|0
    • bu sefer boyle denk geldi, tatilimiz iyi geçsin diye ozel bildigin mekanlari soyle bari :))

• Nasil kimler goturur? ben yanindayken disi sinek bile yaklasamaz!! :)

• Orda ortam kızı çok yani sen varken bişey olmazsa sıkıntı yok :))

• ya hu eğlenmek ve gece alemine dalmak için İstanbul a mı gittin... onca tatil mekanı vardı... git muğla antalya ya zaten tüm İstanbul orada...

0|0
    0|0
  • İstanbul'da taksim filan gereksiz bebek Ortaköy etiler Nişantaşı gidilebilir club olarakda Nişantaşı'nda Sess var etilerde vitrin var ama Reina sortie ve suada (gs adası) yeri herzaman farklıdır Hatay mutfağı olarakda Kadıköy Bağdat caddesinde gayet başarılı bir mekan var ismini hatırlamıyorum ama gitmek isterseniz tam adresi söylerim size kuaför ilgi alanıma girmiyo:)

0|0
    0|0
  • taksim-mecidiyeköy, vapur, martı, simit, saat satan niggalar, galata köprüsünde balık tutan emmiler, beşiktaş sahilinde otururken size sürekli bir şeyler satma çabası içinde olan insanlar, kafa ziken falcı şopar teyzeler, metro, sarıyer, 4. levent, kadıköy, ataşehir, saracoğlu, boğa heykeli, istiklal, travesti, bar, cafe, pub ve daha binlercesi..

0|0
    0|0
  • ataşehir Kolcuoğlu iyi kebap, deniz mahsülü manzara , iyi şarap x restaurant bar. sabah kahvaltı aşk cafe... bebek sahil dede güzeldir. otel grand tarabya tek geçerim... bütçeylede alakalı tabiki bu mekanlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    166

Kızlar Ne Diyor 88

• Kadıköyde Çiya (İstanbulda yemek trendleri çabuk değiştiğinden adını eskisi kadar duymazsın ama hala uluslararası popülaritesi vardır, Times'a vs. çıkmış bir mekandır)

Şu sıralar Nusrette Şaşlık yahut Lokum modası var. Lezzetli mi, evet lezzetli ama ancak et dışında fazla seçeneğin ve meze vs. nin olmadığı bir mekan, özel bir ambiyansı olmayan bir mekan ama Suadada takılmayı planladığınıza göre fiyatlar sizi zorlamaz.

İstanbul'da neden hatay restoranı aradığınıza anlam veremedim, onun yerine İstanbula has lezzetler deneseniz karı koca? Mesela Karaköyde balık, Kanlıca'da yoğurt, Beşiktaş taraflarındaysanız Kaymakçı Pando, Modada dondurma, Divan'da çikolata, Baylan'da Kup Griye, Mercanda midye-bira, Nevizade'de rakı, Asmalı Mescit vs. vs. Reina, Sortie, Suada ruhu olmayan plastik mekanlar. Zaten bu mevsim oraların mevsimi değil çünkü oraların tayfası Ege sahillerinde eğleniyor yaz döneminde. Çoğunlukla karşılaşabileceğiniz Ortadoğulu turistlerdir bu dönemde.

Kuaför konusunda da Taksimdekiler genelde eğlenmeye gelenlerden çok eğlence sektöründe olanlar için çalışır bu yüzden oldukça ucuzdur ve düz fön dışında abartıya oldukça meyillidirler. Özellikle siz siz olun Tarlabaşı taraflarındakileri tercih etmeyin.

0|1
    0|0
  • İstanbulun elit semtlerinden gaziosmanpaşa' da şanzelize cafe var dj apo ve zengin menüsüyle görülmesi gereken mekanlardan biri tavsiye edilir

2|3
    0|0
  • Hangi birini saysam ben şimdi İstanbul diyince bir üsküdarlı olarak salacak gelir karşısında kızkulesi sonra sultanahmet gelir orda köfte yiyebilirsiniz sonra ortaköyde kumpir yiyin denize sıfır caminin yanında taburede çay için gece manzarası süper boğazı görmek istersen anadolu kavağına çıkın yoros kalesinden sonra levente giderken şirvan restaurantın yemekleri çok lezizdir acıbademde hacıbaşaroğulları kebapcısı on numara inanılmaz lezzetlidir sonra çamlıca tepesinden tüm istanbulu seyredin gez gez bir hafta bitmez emirgan sahiline gidin akşam güneşinin batışı ordan bir başka güzel adalar var herbiri birbaşka güzel kadıköy modada çay için ünlü dondurmacısı var yaz kış kuyruk olur hayatında o kadar güzel dondurma yememişsindir sonra kurtköyde viaport var alışveriş merkezi görmek istersen etüpte pierlotiye çıkın teleferikle vapura binmeyi unutmayın şu an aklıma gelenler bunlar ama burası İstanbul gez gez bitmez. iyi tatiller

0|0
    0|0
  • İstanbul denince bana hemen bir deniz kokusu gelir yosunların arasından, sonra ağzı kırık bir martının tiz sesi. Vedalar düşermiş denize sonra dökülürmüş okyanuslara bir başka insanlara. İnsanlar, denize bıraktığından beri kendilerini İstanbul hep hüzün olmuş, acı olmuş, aşk olmuş. Ben İstanbul denince çok şey hatırlıyorum ama hep susuyorum.

0|1
    0|0
  • Bir Hataylı olarak İstanbul'da o tadı bulmanın imkansız olduğunu düşünüyorum ama kebap diyorsan eğer sahibi Hataylı olan, adı da ''ADANALI YUSUF USTA'' olan mekanı şiddetle tavsiye ederim. Meşhur ''ADANALI' nın yakınlarında ilk bakışta salaş duran ama oldukça kaliteli bir mekan... Benim diğer bir favorim de Bursa'dakinden daha güzel iskenderleri olan ''BİGET'', bu iki mekan da birbirine oldukça yakın... Ayrıca ben pek beğenmesem de genelde arkadaşlarımın sevdiği Florya'da Hatay mutfağı yapan bir yer var eski adı Has Kral gibi bişeydi şimdi değişmiş ama bulunması zaten pek de zor değil:)

0|1
    0|0
  • valla ben en ince ayrıntısına kadar 1 ayda gezebildim. gezecek çok yer var ama harf siniri yetmez :) ayasofya , sultanahmet , topkapı ve dolmabahçe, yerebatan sarnıcı, kariye müzesi , arkeoloji muzesi, suleymaniye cami, adalar , kız kulesi galata kulesi , kapalıçarsi , gulhane parkı , akvaryum... yapılacaklardan biri de bir sonbahar günü Beyoğlu’nda turlarken İstanbul’un en iyi Türk kahvesini yapan mekânı Mandabatmaz’da köpüklü bir Türk kahvesi içmek... ben doğdugumdan beri istanbuldayım. şu an adını hatırlamıyorum ama bir kafenin muptelasıyım çok pahalı olmasına ragmen her gun giderim bagımlısı oldum. su aralar pek gitmiyorum işler gucler. d kahvesinden çayına kekinden pastasına herşeyi süper adamların. beyoğlu taraflarında olabilir emin degilim adını bulan varsa yorum atsın :D onun dışında boğaza karşı bir yer bulup yemek yeyin mutlaka ayrıca her kesimden insanın bulundugu kozmopolit bir şehir olması beni korkutuyor. artık 90lardaki gibi degil. cok korkunc bir sehir olmaya basladı. cinayetin hırsızlıgın alasını yapıyolar. dikkat edin derim. ama istanbulun güzelliğinin karşısında bunlar kucuk bir mikrop gibi :) kısacası İstanbul anlatılmaz YAŞANIR! :)

0|0
    0|0
  • Benim aklıma üni. geliyor bu aralar sadece

0|1
    0|0
  • Vatan caddesinde hıstorıa avm'nin yan tarafında bir hatay şark sofrası var tavsiye edebilceğim. en iyi baklavacı tartışmasız karaköy güllüoğlu.

0|2
    0|0
  • İstanbul gelince bence tarihi yerleri müzeyi falan gezin. Ben şu yaşıma geldim kendime küfrediyorum gerçekten adam gibi dolaşsaydım keşke. Daha yeni yeni dolaşıyorum bende kendi yaşadığım şehri...

0|1
    0|0
  • polenezköy cok guzel koy kahvaltılar var aksam mangalını yaparsın kendın pişir kendın ye de pıknık yerlerı kafa dınleyeceksenız butık oteller pansıyonlar var

0|2
    0|0
  • Eğlence için: Reina, barlar sokağı/caddebostan, taksim
    Kafa dinlemek için: Polenezköy, adalar
    İyi vakit geçirmek için: Kız kulesi, eminönü

0|0
    0|0
  • sortie güzel. ama beyoğlunda ağa camiinin yanında asırlık hacı Abdullah lokantası var. müthiş yemekler ve turşular. müzeler çok güzel. kız kulesi ve galata da kahve içmek ilk gidenler için güzel bir deneyim. daha birsürü alternatif var ama nelerden hoşlanırsınız bilememki?

0|0
    0|0
  • En guzel yerler sarıyer ve istiklal caddesi birde eminönu sarıyerde guzel bir kahvalti yapılabilir manzarası guzeldir.

0|1
    0|0
  • amma cok soru sordun be butun bu yerlere gidecek vaktin olurmu ki?

kiz kulesinvar kopru, gece klupleri, nisantasi bla blaa

0|2
    0|0
  • İstanbul diyince aklima ilk gelen kiz kulesi ve gece sahilinde durup seyretmek geliyo aklima. Kisacasi sahili cok guzel

0|0
    0|0
  • büyük çamlıca tepesi boğazın manzarası muthiş

0|1
    0|0
  • Adalar 💖 canım faytona bin ama g3zilicek cok yeri var sultanahmet gühaneyede iyi vakit geçirmeler canım :)

0|1
    0|0
  • İstanbul deyince aklima bir suru pislik geliyor, onu geciyim daha da dayanilmazi kendini bir halt sanan sonradan gorme kirolar illet oldugum tiplerdir.

0|1
    0|1
  • Gece Kadıköy barlar sokağında takılın her türlü eğlenirsiniz bir mekana tıkılıp kalmayın. Biz sevgilimle ilk oraya gittik ve çok eğlendik

0|1
    0|1
  • Kız kulesi :)

0|1
    0|0
  • Reina
    Sortie
    Masq
    Bedroom exclusive
    D'lux

iyidir..

0|1
    0|2
  • ortaköy bebek şile ağva güzeldir tektekci var reina var kaliteli yerlerdir

0|1
    0|0
  • Ortakoye mutlaka bir gidin derim taksim gece hayati icin iyidir kuafor bakirkoy zeytinburnu taraflarında cok guzel kuaforler var

0|2
    0|0
  • galatasaray adasındakı restorantlar süper halikulade canım super bı yer burası kelımelere sıgmaz anı :)

0|2
    0|0
  • martı sesleri, simiti, çay, kapalı çarşı.. harika bir şehir ama durmadan göç alıyor maalesef. vize konulması lazım.. o derece..

0|1
    0|0
  • beyoğlu

0|0
    0|0
  • Benim aklıma SÜMEYYE geliyor...
    Canım kardeşim özledim keratayı yaaa :(

0|1
    0|0
  • OHHH MİSSS benide alırmısınzı valla uslu dururum iki adım ötede eğlenirim kendi cağım da.

0|1
    0|0
  • Kız kalesi taksim istiklal caddesi :D

0|1
    0|0
  • Bağdat caddesi, Caddebostan sahil, moda!

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    58
Yükleniyor...