Keman öğrenmeyi çok istiyorum çok mu zor?

Kemana elimi bile sürmedim ama onu dinlemek o kadar hoş ki .. Kendime kendim resitaller sunmak istiyorum.. Bu belki 10 yıl sonra olur ama en azından öğrenmek istiyorum şu an için sizce kaç sene sürer adam akıllı öğrenmek ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kulak yoksa 10 seneye yakın zamanını alır, varsa 3 ayda çok iyi çalan arkadaşlarım var

0|0
    0|0
    • müzik kulağım var sanırım ki öyle derlerdi.

• (onu diyecektim :D)

• bendede kulak süperdir.şan eğitimimde var ama keman konusunda zor gibi geliyor 3 aymı dedin vaybe

Kızlar Ne Diyor 2

• yeter ki iste

0|0
    0|0
  • insan birşeyi gerçekten isterse olmaması imkansız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 7 yaşımdan beri keman çalıyorum ve tam olarak öğrendim diyemem. Günlük provalarım/antrenmanlarım epey vaktimi alıyor. Artık eskisi kadar yoğun çalışmasam da (2 senedir hiç çalmıyorum) zor bir enstürman evet.

Yaklaşık 2-3 senedir (belki daha fazla hatırlamıyorum zamanını) piyano çalıyorum. Çok hoş bence. Yaşının 22 olduğunu göz önüne alırsak kemana alışman epey zor olacak. Parmak hareketleri falan. Bu zamandan sonra alışmak zor.

0|0
    0|0
    • "Hımm" deyince, içimden "dans etmeyi öğrenmek istiyorum ama bana hiç yakışmıyor (yakışmaz heralde)" dedim. Neden dediğimi ve nereden aklıma geldiğini ben de bilmiyorum sadece yazmak istedim.

• Keman boyun fıtığı yapıyomuş usta dikkat !

0|0
    0|0
Yükleniyor...