Dudağını büzüstürerek, büyük gözlük takarak, süperman elbisesi giyerek foto çekinenler çok itici ve özenti değil mi?

Kamera karsısına geçip dudağını büzüstürerek, büyük gözlük takarak, süperman elbisesi giyerek foto çekinenler çok itici ve özenti değil mi? yoksa bana mı öyle geliyor

0|0
14|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• çok çok iticiler yaşamaktan soğuturlar insanları.

1|0
    0|0
  • Kendilerini ıspatlama çalıştıkları için tuhaf tuhaf hallere giriyolar yok biri bizi beğensizde tanponumuz kalsın hesabı uyuz oluyorum öyle kızlara son derece haklısın katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • mallık katagorisinde en önde onlar

1|0
    0|0
  • aynen bana da itici geliyor.

1|0
    0|0
  • Kızlarda deli oluyorum o harekete.Erkekleri zaten katmadım araya . İkisininde ortak yanı böyle kolu açacaksın açacaksın şak diye suratına tokatı bi patlatacaksın. sonra oh be iyi geldi bu diyeceksin.

1|0
    0|0
    • Erkeklerin dudaklarını büzüstürerek öne çıkarması berbat bi durum... bir de artist olduklarını düsnmüyorlar mı deli ediolar insanı

• teşhir

reklamın kötüsü!

0|0
    0|0
  • Türkiye nin kanayan yarası diyorum.utanıyorum

1|0
    0|0
  • kesınlıkleeeeeeeeeeeeeeeeee katılıorum...

1|0
    0|0
  • Ya onların iticiliği tüm dünya çapında tescillendi ki. Ne diye soruyorsunuz hâla

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle çok gerizekalıca katıldım :)

1|0
    0|0
  • taksimde sallandırcan öylelerini

0|0
    0|0
  • ben de ozenti oldum, kendime kapak yaptim facebook da ohh mis :D link

0|0
    0|0
  • Vay bi 53 gördüm sanki. Hemşehrim hoşgeldin :) Soruna cevap veriyim de merasim gibi olmasın. O şekilde fotoğraf çekip utanmadan bide facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine atanlara anlam verememekteyim özentiden başka birşey değil kanımca.

0|0
    0|0
  • Aaa onlara laf yok :) Onlar masum uzaycıklar

0|0
    0|0
  • doğru

0|0
    0|0
  • kimseye zararları yok boş ver takılsınlar. Bakmıyoruz bile onlara.

0|0
    0|0
    • Dünyaya gelen, kimseye zararları olmayan boş boş yaşayan sonra da ölen kisiler ,bence de .haklısın :)

• ne yapalım o zaman büzüşük dudaklı kızları topluma kazandırma derneği kuralım askere gönderelim onları. Hadi bunları topluma kazandırdık geriye kalan onlarca hava atma çabası içinde olan ve artık insanlıktan çıkmış zavallı gençliğe ne yapalım. Hangi birine anlatalım akıllı olun bi faydalı olun diyelim. Biri biter biri türer. Çoluğuna çocuğuna terbiye vermeyip sorumluluk sahibi yapamayan anne babaya ne diyelim. Saldım çayıra mevlam kayıra büyüyüp gidiyorlar.

• haklısın , biri gider öteki gelir. Boş boş yaşayıp ölürler topluma devlete hiç bir sey kazandırmadan. Anneleri babaları ders vermeli . Ya da akılları yok mu onların, kendileri ders almalı hayatta. Ama bunu anlayamadıkları için böyleler. Bu böyle de gidecek malesef.

• Bence çok tatlılar 3<

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• emo apaçi benim aklım ermiyo

1|0
    0|0
  • dudağını büzerek poz verenlerin ağzının üstüne vurasım var!

1|0
    0|0
  • cok amele var yaa

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla itici. Öyle bir arkadaşlarım olmadığı için şükrediyorum onları gördükçe.

1|0
    0|0
  • yok canım sadece sana değil bana da öyle geliyor.

1|0
    0|0
  • evet çok aptalca geliyor bana

1|0
    0|0
  • oda bişey mi neleri var neleri..

1|0
    0|0
  • klişe desek daha doğru olur sürü psikolojisi gibi bir şey...

1|0
    0|0
  • aynen ergenler

1|0
    0|0
  • akılsız olan her insan gözümde iticidir...o hareketleri yapmasına gerek yok.

1|0
    0|0
  • Yabancılaşmaya çalışıp kendimi gösteriyorum edasında tipik ergenler

1|0
    0|0
  • Herkese itici geliyor da o zaman kim çekiyor bu fotoğrafları anlamış değilim. Ayna karşısı var bir de -_-

0|0
    0|0
  • bı tane carpasım gelıyo onlara ya beyın magdurular

0|0
    0|0
Yükleniyor...